Аксесуари водопостачання, розширювальні баки, акумуляційні ємкості, гідроакумулятори від європейських виробників

У розділі «Водопостачання» інтернет-магазину «Флюгер Пласт» Ви знайдете безліч товарів для систем водопостачання. Забезпечення надійного водопостачання можливе лише з використанням якісних матеріалів.

Ми пропонуємо комплектуючі від відомих світових брендів, адаптованих і перевірених в роботі в українських умовах. Матеріали для систем водопостачання, представлені в нашому асортименті, регулярно отримують позитивні відгуки від клієнтів, монтажників та підприємств.

Водопостачання та водовідведення

У нашому інтернет-магазині Ви маєте змогу придбати:

  • гідроакумулятори;
  • розширювальні баки;
  • акумуляційні ємкості;
  • труби і фітінги;
  • аксесуари каналізації;

Інтернет-магазин “Флюгер Пласт” пропонує Вам купити ємності, баки для водопостачання, труби і фітінги, гідроакумулятори відомих брендів: Cristal, Gobis, IBO, WILQ, Zilmet, REFLEX, Kospel, ММС, Cimm ERE, Varem, Terma, Termix, Hydrox, Zehnder, Fluger та інші. Наш товар вдало поєднує в собі доступну ціну і надійну якість.

Металопластикові, мідні, поліпропіленові труби та фітинги

Металопластикові, мідні, поліпропіленові труби та фітинги є ефективним рішенням для проведення контуру системи опалення чи водопостачання, так як володіють високою пропускною здатністю, стійкістю до температурних перепадів та інших екстремальних змін.

У нас можна купити металопластикові, мідні, поліпропіленові труби для опалення та водопостачання двох видів: одношарові та двошарові. Часто між двома поліпропіленовими шарами для збільшення міцності прокладають скловолокно або шар алюмінію. Максимально допустимий тиск на труби становить 6-10 Бар для гарячої води температурою до 90° С, і до 20 Бар для холодної води. Фітинги для опалення та водопостачання з’єднують частини трубопроводу та застосовуються для розгалуження, створення поворотів і переходів на інший діаметр труб. Крім того, фітінги використовують для герметичної заглушки труб.

Акумулюючі ємності та розширювальні баки

Акумуляційний бак – це ємність, призначена для накопичення надмірної кількості теплової енергії або холоду в системах опалення та холодопостачання. Ці вироби призначені для роботи в складі систем водяного опалення, водо- і холодопостачання.

У нашому інтернет магазині «Флюгер Пласт» Ви можете купити акумулюючі баки об’ємом від 500 л до 10000 л. Наші гідроакумулятори та розширювальні баки забезпечать надійне функціонування Вашої системи, та зручне водоспоживання.

Якщо колись Ви шукали таку інформацію у Гуглі, наприклад “водопостачання та водовідведення”, то тепер Вам достатньо відвідати наш сайт. Тут Ви знайдете все необхідне.

В разі якщо в розділі «Водопостачання» Ви не знайшли товар, який Вам потрібен, тоді відвідайте інші категорії нашого сайту «Опалення» та «Вентиляції», де Ви знайдете багато корисних товарів.

Короткий опис сторінки
Системи опалення та водопостачання
Тип послуги
Системи опалення та водопостачання
Бренд
Флюгер Пласт,
Вул. Героїв УПА 73А,Львів,Львівська область-79000,
Telephone No.(096)-409-0265
Зона
Львів
Опис
Водопостачання: купити гідроакумулятори, акумулюючі ємності, розширювальні баки, труби і фітінги у Львові. Доступно, якісно, відгуки за телефоном: ​(096)-409-0265×