Скинути фільтр
Решітки

Вентиляційні системи: завдання вентиляційних решіток

Вентиляційні решітки в першу чергу використовуються для розподілу повітря через мережу повітроводів, тобто вони забезпечують рівномірну подачу або виведення повітря з приміщення.
Це основне завдання, є і другорядні:
• Видалення найдрібніших частинок пилу, що містяться в повітрі через витяжну систему;
• Забезпечення в приміщенні кругообігу повітря і рівномірності температури;
• Декор вентиляційних отворів в повітроводах або витяжних вентиляційних шахтах в стінах будинків.

Вентиляція в будинку. Місце установки вентрешіток

При облаштуванні вентиляції треба розміщувати вентиляційні решітки таким чином, щоб кругообіг повітря в приміщенні “захоплював” все приміщення без застійних зон. Витяжні решітки треба розташовувати на достатній відстані від припливних. Якщо приміщення велике, необхідно чергувати решітки припливні з витяжними на однаковій відстані між собою.
Якщо вентиляційні решітки встановлюються в приміщенні, де буде тільки витяжна система, то розміщувати її треба на максимальній відстані від місця, де вже є природна вентиляція (від вікна, від перетічних решіток на дверях, тощо).
Повітророзподільники круглої форми зручні для установки в повітроводи круглої форми. Для монтажу прямокутних грат з круглим повітропроводом необхідно використовувати адаптер решітки.
При установці вентиляційних решіток в повітроводи необхідно подбати про пристрої регулювання витрат повітря, щоб відрегулювати необхідний об’єм витрат в кожній точці установки. Деякі пристрої, наприклад анемостати, можуть зменшувати витрати повітря за допомогою тарілчастого клапана.

Ми завжди раді бачити вас в нашому інтернет-магазині!
Відправляйтеся на пошуки ідеальної для Вас вентиляційної решітки разом з нашими консультантами на нашому сайті і Ви точно знайдете необхідний товар!
x