Центробіжні радіальні вентилятори
Вентилятор MplusM WPa07K
1-05143
1217 грн

Вентилятор MplusM WPa07K

1217 грн

Артикул: 1-05143 Категорія:

Вентилятор MplusM WPA-07 (ВПА-07) для твердопаливного котла

Вентилятор MplusM WPA-07 призначений для подачі повітря в котел, а саме в камеру згоряння. Прилад також може використовуватися і для систем вентиляції. Складається з алюмінієвого корпусу, в якому вмонтовано електричний двигун із зовнішнім ротором, виготовлений з нержавіючої сталі. На фланці вентилятора MplusM закріплений зворотний клапан.

Вентилятор MplusM wpa 07: інструкція

  • Тип вентилятора: для подачі повітря
  • Потужність котла: до 30 кВт
  • Потужність вентилятора: 34 Вт
  • Потік повітря 160: м3 / год

Вентилятор MplusM використовується для подачі повітря в топку твердопаливного котла центрального опалення. Він також може використовуватися як для вентиляції приміщень так і для побутового обладнання.

Вентилятор MplusM WPA-07 (ВПА-07) працює при температурі навколишнього середовища в межах від -25 від +40 °С. Конструкція приладу складається з двох частин: алюмінієвий корпус, що кріпиться до зовнішньої частини ротора двигуна.

Крильчатка вентилятора MplusM виготовляється ​​з алюмінієвого сплаву та прикріплюється безпосередньо до валу двигуна. Вхідний отвір приладу захищено спеціальною сіткою. На кінці випускного отвору міститься фланець з спеціальними отворами для кріплення приладу.
x