Центробіжні радіальні вентилятори
Нагнітальний вентилятор MplusM WPa 180K
1-05151
5494 грн

Нагнітальний вентилятор MplusM WPa 180K

5494 грн

Артикул: 1-05151 Категорія:

Вентилятор примусової подачі повітря WPA 180K в першу чергу використовується для твердопаливних котлів. Як правило вентилятор інсталюється в віконце подачі повітря і нагнітає кисень в відповідну камеру згоряння, потік повітря розподіляється по камері згоряння, долаючи опір палива, внаслідок чого саме паливо згорає практично на 100%, підвищуючи ККД твердопаливного котла.
У такий спосіб не залишається шматків недогорівшого вугілля або дерева, що полегшить чистку камери котла, де знаходиться попіл.
Після того, як за допомогою приладу температура теплоносія в системі досягне необхідної позначки – необхідність в інтенсивному розпалюванні палива буде відсутня. При відключенні вентилятора шибер закривається і подача кисню в камеру згоряння припиняється. Горіння перейде в режим тління.

Автоматизація приладу MplusM WPa 180K

Для автоматизації включення і виключення вентилятора для котла WPa 180K, як правило, використовується автоматичний контролер температури. Така зв’язка дає можливість повністю автоматизувати процес горіння палива в котлі і зменшити його витрати.

Компанія M PLUS M з 1993 року виробляє широкий спектр вентиляторів високої якості. Протягом багатьох років компанія постійно розвивається і поступово розширює свій асортимент продукції.

Купити вентилятор MplusM WPA 180K Ви завжди можете зі складу в м.Львів. Доставка здійснюється по всій Україні.
x