Промислові рекуператори повітря
РекуператорWOLF Excellent CWL-400
1-07862
121701 грн

РекуператорWOLF Excellent CWL-400

121701 грн

Артикул: 1-07862 Категорія:

Рекуператор WOLF Excellent CWL-400 це припливно-витяжна система, яка, завдяки своїм компактним розмірам, може бути встановлена ​​в невеликих житлових і промислових приміщеннях. Пристрій володіє окремими вентиляторами для подачі і витягування повітря. Також, є можливість плавної зміни оборотів, чотири режими роботи, і функцію бездротового управління режимом роботи.

Цей пристрій німецького виробництва має високу якість збірки і належний рівень продуктивності.

Ця модель – це централізована контрольована система вентиляції з функцією рекуперації тепла. Принцип роботи полягає у виведенні старого повітря назовні, і одночасна подача свіжого і підігрітого повітря всередину всіх приміщень. Завдяки зручному дисплею розташованому на корпусі пристрою, управління ним стає зручним і зрозумілим для всіх. Пристрій може бути встановлено як на стіну, так і на підлогу. Також, пристрій обладнаний датчиками вологості і вмісту вуглекислого газу в повітрі. Продуктивність рекуператора на піку становить 400 м3 / год.

Переваги рекуператора WOLF Excellent CWL-400

• Пристрій впускає в кімнати очищене повітря, яке очищене від пилу, через це відпадає необхідність у відкритті вікон.

• Конструкція передбачає наявність фільтра грубої очистки G4 і фільтруючого елемента для пилку G7.

• Рекуператор має знімний теплообмінник, а ступінь рекуперації повітря доходить до 90%.

• Варто відзначити наявність захисту від промерзання, а також електронний блок контролю стабільності системи.

Рекуператор WOLF Excellent CWL-400 володіє високою надійністю і не потребує частого обслуговування. Завдяки технології «Constant Flow» пристрій здатний забезпечувати рівномірний потік повітря, незважаючи на те, який режим потужності обраний. Це все дозволяє досягати максимального значення ККД при мінімальних витратах на електрику і регулюванню системи.

Рекуператор має пластинчастий теплообмінник і електричний нагрівальний елемент. Діаметр димоходу стандартний для таких систем – 160 міліметрів. Також є окреме підключення для відведення конденсату. Пристрій має як правобічний, так і лівобічний типи підключення.

 

 
x