Промислові рекуператори повітря
Рекуператор WOLF Excellent CWL-180
76680 грн

Рекуператор WOLF Excellent CWL-180

76680 грн

Рекуператор WOLF Excellent CWL-180 це припливно-витяжна система, яка, завдяки своїм компактним розмірам, може бути встановлена ​​в невеликих житлових і промислових приміщеннях. Цей пристрій німецького виробництва має високу якість збірки і належний рівень продуктивності.

Ця модель – це централізована контрольована система вентиляції з функцією рекуперації тепла. Принцип роботи полягає у виведенні старого повітря назовні, і одночасна подача свіжого і підігрітого повітря всередину всіх приміщень. Пристрій може бути встановлено як на стіну, так і на підлогу. Завдяки великому дисплею розташованому на корпусі пристрою, управління ним стає зручним і зрозумілим для всіх. Також, пристрій обладнаний датчиками вологості і вмісту вуглекислого газу в повітрі. Продуктивність рекуператора на піку становить 180 м3 / год.

Переваги рекуператора WOLF Excellent CWL-180

• Пристрій впускає в кімнати очищене повітря, яке очищене від пилу, через це відпадає необхідність у відкритті вікон.

• Рекуператор має знімний теплообмінник, а ступінь рекуперації повітря доходить до 95%. Споживання електроенергії даною моделлю становить всього 132 Вт на годину.

• Пристрій володіє окремими вентиляторами для подачі і витягування повітря. Також, є можливість плавної зміни оборотів, чотири режими роботи, і функцію бездротового управління режимом роботи.

• Варто відзначити наявність захисту від промерзання, а також електронний блок контролю стабільності системи.

• Конструкція передбачає наявність фільтра грубої очистки G4 і фільтруючого елемента для пилку G7.

Рекуператор має пластинчастий теплообмінник і електричний нагрівальний елемент. Діаметр димоходу стандартний для таких систем – 125 міліметрів. Також є окреме підключення для відведення конденсату. Пристрій має як правобічний, так і лівобічний типи підключення.

Рекуператор WOLF Excellent CWL-180 володіє високою надійністю і не потребує частого обслуговування. Завдяки технології «Constant Flow» пристрій здатний забезпечувати рівномірний потік повітря, незважаючи на те, який режим потужності обраний. Це все дозволяє досягати максимального значення ККД при мінімальних витратах на електрику і регулюванню системи.

 

 
x