Провітрювачі, Промислові рекуператори повітря
SmartStream M 150 WIFI PRO круглий
1-08107
6000 грн

SmartStream M 150 WIFI PRO круглий

6000 грн

Рекуператор SmartStream M 150 WIFI PRO круглий

SmartStream M 150 WIFI PRO – це інноваційна модель українського виробника яка здатна автоматично налаштовувати себе завдяки великій кількості датчиків світла і температури в приміщенні і зовні.

Завдяки точному датчику світла рекуператор може сам переходити в нічний режим роботи, одразу після того, як Ви вкажете рівень освітленості для його переходу в нього. Якщо говорити простими словами, то Ви встановлюєте рівень освітленості при якому пристрій повинен буде перейти в режим нічної роботи, і коли в кімнаті знову стає ясно, то пристрій сам перейде в звичайний режим роботи.

Датчик температури здатний керувати агрегатом таким чином, щоб температура в приміщенні не змінювалася через кількість отриманого свіжого повітря. Оскільки кожна кімната має індивідуальне опалення, і кількість тепло елементів, ми обмежили швидкість роботи пристрою знизивши її до 16 м3 в тих випадках, коли температура витяжного повітря впаде нижче встановленої Вами. Ця установка допомагає підтримувати температуру в кімнаті, і тільки при досягненні норми температури в приміщенні рекуператор знову почне свою роботу. Це особливо корисно для дитячих кімнат, або кімнат які вимагають особливої підтримки мікроклімату.

Серія рекуператорів ПРО також оснащена функцією автоматичного підбору режиму роботи для енергоефективного провітрювання. Досить просто задати параметри і розміри кімнати, а програма сама задасть показник стандартного режиму відштовхуючись від Вами введених даних. Діапазон налаштувань від 18 до 25 м3.

Режим паузи
Після включення цього режиму пристрій перейде в режим сну протягом визначеного вами проміжок часу, після чого знову продовжить роботу в штатному режимі.

Режим турбо-провітрювання
В даному режимі продуктивність пристрою становить 50 м3. Цей режим використовується для максимально швидкого провітрювання приміщення. У такому режимі рекуператор здатний провітрити кімнату площею 23 м3 всього за 25 хвилин, прибираючи все запахи і насичуючи повітря в кімнаті киснем. Після того, як рекуператор закінчить роботу в даному режимі, він знову перейде в попередній режим роботи.
x