Провітрювачі, Промислові рекуператори повітря
SmartStream M 150 WIFI круглий
1-07279
3500 грн

SmartStream M 150 WIFI круглий

3500 грн

Рекуператор SmartStream M 150 WIFI (Стандарт) круглий

Цей рекуператор унікальний тим, що має свій незалежний модуль Wi-Fi, що надає можливість налаштовувати його через будь-який пристрій, який обладнаний технологією Wi-Fi.

Рекуператор SmartStream M 150 WIFI має три режими роботи, кожен з яких має свої особливості в роботі, головна ціль їх – максимальний прогрів приміщення, режими також відрізняються циклами роботи.

Ця модель має дуже широкий спектр її використання завдяки тому, що вона обладнана найнеобхіднішими головними режимами роботи:

Стандартний режим

Нічний режим

Режим витяжки

Частіше за все цей рекуператор використовують для провітрювання кухонних приміщень, оскільки пристрій може покращити роботу витяжки над плитою, і допомогти їй остаточно вивести запахи їжі з кімнати. Це можливо завдяки режиму Витяжка, режим має обмежений час роботи, а після його завершення пристрій автоматично переходить у стандартний режим роботи.
Завдяки нічному режиму рекуператор SmartStream M 150 WIFI працює абсолютно бесшумно, ця технологія досі не має аналогів на ринку. В такому режимі пристрій не буде заважати вас спати вночі. Також цей режим ідеально підійде для кімнат площею 10 – 13 м2, бо в таких випадках велика потужність може змінити температуру.
У стандартному режимі роботи рекуператор може провітрювати кімнату 15 – 25 м2, що дає можливість кімнаті бути завжди свіжою та захищеною від грибку.
SmartStream M 150 WIFI є дуже універсальною моделлю завдяки доступній ціні та режимам своєї роботи.
x