Промислові осьові вентилятори
Вентилятор Weiguang YWF 4 E 450 grid B
1-03938
2336 грн

Вентилятор Weiguang YWF 4 E 450 grid B

2336 грн

Артикул: 1-03938 Категорія:

Вентилятор Weiguang серії YWF – 4E 450 grid B – це поєднання сучасного дизайну та якісного функціоналу в одному приладі.

Геометрія лопатей сприяє поліпшенню акустичних характеристик обладнання. Сприяє цьому і динамічне балансування вузла – робоче колесо та вал двигуна в двох площинах. В результаті для різних пристроїв (в залежності від виконання) рівень робочого шуму становить 71 дБА.

Структура вентилятора від компанії Weiguang

Для приводу робочого колеса вентилятора використовуються однофазні або трифазні асинхронні електродвигуни із зовнішнім ротором. Така структура дозволяє досягти мінімальних масогабаритних показників вентиляторів, з можливістю забезпечити високий ККД і відповідно, прилад буде більш економним у використанні.

Серед головних переваг електродвигуна Weiguang – можливість регулювання швидкості обертання вентилятора в діапазоні від 0 до 100%. Таке управління можливе при використанні зовнішніх пристроїв (наприклад, електронних регуляторів серії CPM або інших аналогічних пристроїв з відповідними алгоритмами управління і оптимізованими фільтрами).

Розшифрування маркування 4E 450 grid B

  • YWF (K) – серія, вентилятор осьовий, захисна решітка
  • 4 – число полюсів електродвигуна
  • Е – наявність однофазного електродвигуна (D – комплектація трифазним двигуном)
  • 450 – діаметр робочого колеса, мм
  • S – напрямок потоку повітря (S- Всмоктування, B- Нагнітання)
  • Z – захисна решітка
x