Промислові осьові вентилятори
Вентилятор FLUGER РВ 200
1-02858
987 грн

Вентилятор FLUGER РВ 200

987 грн

Артикул: 1-02858 Категорія:

Осьовий витяжний вентилятор FLUGER PВ 200

Осьовий витяжний вентилятор FLUGER PВ 200 – віконний побутовий прилад потужністю 28В і тиском 120 Ра. За хвилину він здатен виробляти до 1400 обертів, тим самим забезпечуючи комфортний повітрообмін у приміщенні.

Широкий асортимент продукції обраної торгової марки представлений у нашому інтернет-магазині «Флюгер Пласт», де висококваліфіковані спеціалісти завжди готові надати Вам безкоштовну консультацію.

Вентилятор FLUGER PВ 200: Переваги

У жарку пору року без охолодження просто неможливо обійтись, а у замкнутому приміщенні більш за все хочеться створити циркуляцію прохолодного повітря. Для таких цілей ідеально підійде вентилятор FLUGER PВ 200, який має не лише відмінні технічні характеристики, але і повну комплектацію, яка відповідає усім нормам та вимогам. Обраний вентилятор виготовлено з матеріалів високої якості, а компанія-виробник постійно працює над вдосконаленням свого продукту задля підвищення та створення комфортних умов в будинку чи офісному приміщенні.

Вентилятор FLUGER PВ 200 чудово справляється з підвищеною вологістю, неприємними запахами та випарами в приміщеннях будь-якої складності, а сама продукція знайшла широке застосування для складських та лабораторних приміщень, агрооб’єктів, майстерень, тренажерних залів, офісів та барів. Також, промислову лінійку вентиляторів «Fluger» використовують для сушки дерева та при створенні обладнання гарячого копчення.

В обраній моделі наявний реверсивний осьовий вентилятор, завдяки чому вона знайшла широке застосування для циркуляції повітря та неактивних повітряних мас температурного діапазону до +40 ℃. Вентилятор FLUGER PВ 200 має низький тиск, та безпосереднє з’єднання лопаток одразу з двигуном. Монтаж відбувається одразу в стіну. Рівень захисту у обраній моделі достатньо високий, прилад захищений від води яка потрапляє під кутом 15 градусів Цельсія.

Вентилятор FLUGER PВ 200 має можливість роботи у двох режимах: два напрямки потоку повітря, яке можна змінити за допомогою внутрішнього перемикача. При відключенні – лопатки займають положення, яке блокує потрапляння повітря в приміщення.

Вентилятор FLUGER PВ 200: Застосування

Прилад знайшов застосування як у квартирах, так і у офісах – приміщеннях, де невелика площа застосування.

Наприклад:

  • Гаражні приміщення;
  • Кухні;
  • Підвали;
  • Спортивні зали;
  • Складські приміщення;
  • Магазини.

Такий прилад – чудова альтернатива звичним системам вентиляції! А його додаткова перевага – безшумна робота. Багато наших покупців вже випробували вентилятори виробництва «FLUGER», вони неодмінно задоволені вдалою покупкою за помірну ціну. Переконайтесь і Ви!

Тип Напруга/ частота Потужність (Вт) Оберти об/хв. Потужність м3/год СтрумА Тиск (Ра) Акуст.тиск(dB)(A)1m Клас ізоляції
Вентилятор РB 200 220~240V/50Hz 28 1400 420 0.13 120 55 I
Вентилятор РB 250 220~240V/50Hz 35 1400 720 0.15 150 56 I

Такий прилад – чудова альтернатива звичним системам вентиляції! А його додаткова перевага – безшумна робота. Багато наших покупців вже випробували вентилятори виробництва «FLUGER», вони неодмінно задоволені вдалою покупкою за помірну ціну. Переконайтесь і Ви!
x