Канальні вентилятори
Вентилятор Bahcivan BDTX 355 B
1-03434
4442 грн

Вентилятор Bahcivan BDTX 355 B

4442 грн

Артикул: 1-03434 Категорія:

Канальний вентилятор Bahcivan BDTX 355 b поєднує в собі переваги простоти установки, низького рівня шуму та високої ефективності. Обидві сторони вентиляторів серії BDTX можуть бути встановлені в канал і закріплені затискачами. Канальний вентилятор Bahcivan BDTX 355 b має будь-який варіант монтажу. Корпус виготовлено з листового металу з порошковим покриттям, а крильчатка – з листового оцинкованого металу.

Канальний вентилятор Bahcivan BDTX 355 b має ряд переваг

Якість матеріалу

Канальний вентилятор Bahcivan BDTX 355 b виготовлений з оцинкованої листової сталі.

Зручне управління швидкістю

Завдяки додатковому регулятору можна контролювати швидкість вентилятора.

Балансування вентилятора

Завдяки високому показнику балансування значно збільшується термін експлуатації приладу, а саме – завдяки низькому рівню шуму та вібрації.

Компактність

Прилад має компактні розміри, проте справляється зі значними обсягами повітря.

Можливість вибору

Якщо саме ця обрана модель не підходить Вам за певними критеріями – Bahcivan має цілу лінійку канальних вентиляторів, які мають різноманітні конструкції та розміри, а також широкий ціновий діапазон. Ви точно оберете те, що потрібно саме Вам!

Де використовують канальний вентилятор Bahcivan BDTX 355 b?

Канальний вентилятор Bahcivan BDTX 355 b має широку область застосування. Прилад використовують як на будівництвах, так і у промисловості, на різноманітних фабриках, медичних установах, закладах відпочинку, офісних приміщеннях, ванних кімнатах, закладах харчування, театрах тощо.
x