Канальні вентилятори
Вентилятор Bahcivan BDTX 100
1-03068
2073 грн

Вентилятор Bahcivan BDTX 100

2073 грн

Артикул: 1-03068 Категорія:

Раді представити вам нову продукцію в сфері якісних вентиляторів – канальний вентилятор BAHCIVAN BDTX 100. Досить часто, обрану модель використовують для вентиляції середніх та великих приміщень.

Канальний вентилятор BAHCIVAN BDTX 100 легкий у монтажі, тому встановлюється за мінімальну кількість часу безпосередньо в повітряні канали. Завдяки високій якості деталей і особливій технології виготовлення, компанії-виробнику вдалося зібрати пристрій, який вміщує в себе 4 основні позитивні якості:

  • максимально зручний монтаж;

 

  • стабільний рівень високого тиску;

 

  • мінімальний рівень шуму;

 

  • висока ефективність роботи.

 

  Канальний вентилятор BAHCIVAN BDTX 100: особливості

Модель відрізняється простотою конструкції, а робоче колесо, як і корпус товару, виготовлені з оцинкованої сталі. На робочому колесі зафіксовані спеціальні загнуті назад лопатки. Для того, щоб пристрій зміг прослужити максимально довго, його поверхня попередньо покрита стійкою полімерною фарбою. Важливо знати, що абсолютно вся серія канальних вентиляторів BAHCIVAN BDTX обладнана особливим асинхронним двигуном.

Переваги моделі BAHCIVAN BDTX 100

Канальний вентилятор Bahcivan BDTX 100 отримав велику популярність серед покупців, завдяки тому, що має ряд таких переваг:

  • Міцний корпус, який виготовлений з оцинкованной сталі;

 

  • Простота монтажу. Може встановлюватися як в горизонтальному, так і вертикальному положенні. У комплект також входять кріплення для установки вентилятора в повітряні канали.

 

  • Унікальна конструкція. Вентилятори Bahcivan є одними з найбільш безшумних. Рівень шуму у представленої моделі становить 44 Дб. Це дозволяє встановлювати їх в побутових приміщеннях, торгових залах, закладах громадського харчування, тобто там, де потрібна малошумна робота.

 

  • Наявність асинхронного двигуна. Така особливість сприяє довшому терміну експлуатації вентилятора.

 

  Можливість регулювання швидкості. Для цього додатково можна придбати датчик, який допомагає використовувати цю функцію, якщо існує така необхідність.

Як замовити канальний вентилятор BAHCIVAN BDTX 100?

Скориставшись послугами нашої компанії, ви переконаєтесь, що саме у нас найкращі ціни на обраний товар! Крім того, Ви завжди зможете отримати безкоштовну консультацію тільки від висококваліфікованих фахівців. Для того, щоб зробити замовлення прямо зараз, достатньо зателефонувати на вказані номери телефонів або додати товар у корзину.

У інтернет-магазині “Флюгер Пласт” Ви зможете придбати абсолютно будь-які вентилятори, як побутового так і промислового призначення.

З усіх питань звертайтеся до наших менеджерів за телефоном, вказаним на сайті.
x