Вентилятори та вентиляційні системи Львів. Вентилятор MplusM для твердопаливного котла

Вентилятор «MplusM» використовується для циркулювання повітря в твердопаливному котлі. Купіть вентилятор компанії«MplusM» і продуктивність Вашого котла значно збільшиться, Ви неодмінно побачите результат! Він автоматично подає повітря в котел, що сприяє повному згорянню і економії палива. Стійкий до високих температур.

Давайте детальніше розглянемо вентилятор моделі WPA140K від компанії «MplusM». Такі вентиляційні системи використовуються не лише для котлів, його також можна використовувати як загальну вентиляцію в приміщеннях. Вентилятор цієї моделі це – відцентровий нагнітач повітря в твердопаливний котел. Основне призначення: використовується для автоматичної подачі повітря в камеру горіння. Також, можливе альтернативне використання: загальна вентиляція приміщень і вентиляція технологічного обладнання.

null

У цьому вентиляторі все продумано до дрібниць для його досконалої роботи: тихе обертання, впускний отвір захищений сіткою, вентилятор має заслінку на фланці, яка не дає повітрю виходити назад, в разі якщо пристрій не працює. Корпус виготовлений з алюмінію, що дає можливість бути впевненим у його міцності і стійкості до високих температурних режимів. Конструкція вентилятора цієї моделі забезпечує високу продуктивність, безшумну роботу і необхідну інтенсивність обертання – 1400 обертів на хвилину.

    Переваги вентиляційних систем «Купити вентилятор «MplusM» у Львові »:

  • Простота у користуванні;
  • Стійкість до високих температур;
  • Забезпечення повного згоряння палива;
  • Тихе обертання;

Купуйте вентилятори «MplusM» в нашому інтернет-магазині Флюгер Пласт за доступною ціною і Ви будете задоволені результатом їх роботи.

Короткий опис сторінки
Системи опалення та водопостачання
Оцінка покупців
5 based on 3 votes
Тип послуги
Системи опалення та водопостачання
Бренд
Флюгер Пласт,
Вул. Героїв УПА 73А,Львів,Львівська область-79000,
Telephone No.(096)-409-0265
Зона
Львів
Опис
Купити вентилятор «MplusM» за цінами виробника. Магазин Флюгер Пласт - вентиляційні системи у Львові. Відгуки за телефоном: (096)-409-0265×