KG Elektronik у Львові. Купити вентилятор DP-02K KG Elektronik за низькими цінами

Компанія KG Elektronik є провідним виробником вентиляційних систем. Багаторічний досвід у виробництві на польському ринку свідчить про відмінну якість продукції. KG Elektronik відповідає очікуванням навіть найвимогливіших клієнтів.

Виробник має власну команду проектувальників, яка складається з професійних дизайнерів, що дозволяє компанії кожного року випускати нові моделі своєї продукції.

У інтернет-магазині «Флюгер Пласт» ви знайдете широкий асортимент продукції польської компанії «KG Elektronik». Відмінна якість за найнижчими у Львові цінами!

Завітайте до нас та переконайтесь у цьому самі!

Купити вентилятори KG Elektronik у Львові
Переваги продукції KG Elektronik:

  • Безпечна і надійна робота;
  • Довготривала експлуатація;
  • Простота монтажу.

 

Нагнітальний вентилятор KG Elektronik

Вентилятори моделі DP-02 від польської компанії KG Elektronik – це  ваш правильний вибір. Зазвичай їх використовують для забезпечення циркулювання повітря в топках котлів. Такі вентилятори можна застосовувати не лише для вентилювання приміщень, вони також використовуються для вентилювання технічних пристроїв. Існує температурний діапазон, який повинен становити від 0 до 40 градусів Цельсія.

Вентилятор моделі DР-02 – це механізм, який складається з двоблокового пластмасового корпусу, до якого прикріплюється двигун індукційного типу. А сам ж випускний отвір захищено сіткою. Випускний отвір вентилятора обладнано фланцем з відповідними отворами, що необхідно для кріплення.

«Флюгер пласт» пропонує своїм покупцям вентилятори для котлів фірми «KG Elektronik» за найнижчою ціною у Львові.

Короткий опис сторінки
Системи опалення та водопостачання
Оцінка покупців
5 based on 2 votes
Тип послуги
Системи опалення та водопостачання
Бренд
Флюгер Пласт,
Вул. Героїв УПА 73А,Львів,Львівська область-79000,
Telephone No.(096)-409-0265
Зона
Львів
Опис
Якісний Вентилятор KG Elektronik можна купити за доступними цінами по тел. ​☎​​(096)-409-0265 Вентиляційна система у Львові ​✅ Економність ✅ Гарантія×