Якісна вентиляція Hardi від світових виробників

У нашому інтернет-магазині «Флюгер Пласт» Ви можете придбати вентиляційне обладнання від провідних світових виробників у Львові.

При виборі вентиляційної системи, Вам слід звернути увагу на виробника. Відмінними технічними характеристиками на ринку подібної продукції відрізняється вентилятор Hardi, виготовлений в  Польщі. Володіючи простим і лаконічним дизайном, він має широкий модельний ряд. Серед продукції можна знайти як домашні зразки, з невеликою потужністю і, відповідно, невисокою вартістю, так і більш складні, промислові моделі, з набором додаткових функцій і високими показниками ключових робочих параметрів. Такі вентилятори здатні забезпечити комфортну атмосферу у великих просторих приміщеннях з високим рівнем вологості, навіть при повній відсутності природної вентиляції.

Купити вентилятори HARDI у Львові

Особливості вентиляторів Hardi

Системи вентиляції фірми Hardi відповідають всім екологічним нормам і вимогам.
Вентилятори Hardi мають ряд переваг:

  • підвищена стійкість до високої температури;  
  • підвищена стійкість до УФ-випромінювання;
  • простота в монтажі та експлуатації;
  • висока продуктивність;
  • безшумна робота.


Компанія Hardi постійно модернізує свою продукцію, тому сьогодні вони можуть представити не тільки стандартні моделі вентиляторів, але і моделі з використанням електронних систем (таймери та датчики вологості). Вентилятори, які випускає «Hardi» , бувають трьох розмірів 100, 125, 150 мм і можуть підключатись до систем вентиляції різного розміру та перерізу.

Багато наших клієнтів вже оцінили та полюбили продукцію ТМ «Hardi» завдяки її надійності, спробуйте і Ви!

Короткий опис сторінки
Системи опалення та водопостачання
Оцінка покупців
5 based on 7 votes
Тип послуги
Системи опалення та водопостачання
Бренд
Флюгер Пласт,
Вул. Героїв УПА 73А,Львів,Львівська область-79000,
Telephone No.(096)-409-0265
Зона
Львів
Опис
Купити вентилятор Hardi у Львові можна в магазині Флюгер Пласт. Огляд і відгуки за тел. ​☎ ​​(096)-409-0265 ​✅ Доставка по Україні ✅ Європейська якість×