Вентилятор Weiguang YWF - 4E 450 grid A

Осьові вентилятори YWF (K) 4E-450 (з живленням – 220V) – це ряд надійних та продуктивних пристроїв, призначених для роботи в системах вентиляції, де необхідні високі вимоги до інтенсивності повітряного потоку при малому аеродинамічному опорі. Серія YWF-450 з захисною решіткою, включає в себе декілька моделей, основна відмінність яких – електродвигун.
Пристрої такої серії укомплектовані крильчатками діаметром 450 мм із серповидною формою лопатей. Це забезпечує високу ефективність роботи при малому статичному тиску та гарантує необхідний рівень продуктивності.

В цілому вентилятор YWF 4E-450-Z (з живленням – 220V та захисною решіткою) відрізняється високою надійністю, яка забезпечується:

    • застосуванням виключно високоякісних матеріалів – вуглецевої сталі із захисним полімерним покриттям для лопатей крильчатки і оцинкованої сталі для фланців;
    • двигуном, який по класу захисту не нижче IP54;
    • наявністю біметалевих компонентів вбудованого захисту двигуна від перегріву.

При дотриманні умов експлуатації, термін служби вентилятора становить понад 40 000 годин (вимоги щодо користування слід дивитись в технічній документації приладу).

Короткий опис сторінки
product image
Оцінка
1star1star1star1star1star
Оцінка покупців
5 based on 1 votes
Назва компанії
Fluger
Назва товару
Вентилятор YWF - 4E 450 grid A
Ціна
UAH 2310
Ціна:
2 310.00 Грн
Артикул:    ×