Вентилятор Weiguang YWF 4E 400 B

Вентилятор Weiguang YWF 4E 400 B – це осьовий вентилятор промислової серії. Вентилятор має напрямок нагнітання повітря – B, (що означає подачу повітря від себе). Живлення – 220V (однофазний) / 50Hz.

Такий прилад широко використовуються в системах комерційного і промислового холоду (для конденсаторів повітряного охолодження, повітроохолоджувачів кубічного і стельового типу, холодильних агрегатів Aspera), в припливно-витяжних системах вентиляції. За довгі роки експлуатації вентилятори Weiguang зарекомендували себе як гідний за якістю, але більш доступний за ціною аналог вентиляторів EBM papst і ZIEHL-ABEGG.

Осьовий вентилятор Weiguang – відмінне поєднання ціни та якості

З кожним роком питання ціни холодильного та вентиляційного обладнання стає все більш актуальним, а використання дешевих і надійних вентиляторів Weiguang – це чудова альтернатива для Вас.

Вентилятори мають індивідуальне пакування та проходять передпродажне тестування на заводі. Вентилятор Weiguang YWF 4E 400 B має в комплекті захисну решітку, та готовий до роботи відразу після установки. Саме тому, ці вентилятори користуються попитом як у виробників обладнання, так і у сервісних компаній на всій території України.

Для отримання детальної інформації та замовлення осьових вентиляторів телефонуйте за телефонами вказаними на сайті інтернет-магазину «Флюгер Пласт» або надсилайте запит на електронну пошту.

Короткий опис сторінки
product image
Оцінка
1star1star1star1star1star
Оцінка покупців
no rating based on 0 votes
Назва компанії
Fluger
Назва товару
Вентилятор Weiguang YWF 4E 400 B
Ціна
UAH 1885
Наявність
Available in Stock
Ціна:
1 756.00 Грн
Артикул: 1-03936 Категорія:
Артикул: 1-03936
 • Напруга, V:

  220В

 • Потужність, W:

  180

 • Вага, кг:

  5,6

 • Шумність, dBA:

  68

 • Обороти, r / хв:

  1380
×