Канальні вентилятори з центробіжним двигуном (KB-металевий корпус, KBP-пластиковий корпус)

Канальні вентилятори з центробіжним двигуном (KB-металевий корпус, KBP-пластиковий корпус) – це обладнання промислового призначення, яке призначене для переміщення великих потоків повітря. Представлений тип вентиляторів використовують для проштовхування магістралі повітропроводів за допомогою великого статичного тиску. Залежно від типу, призначення і розмірів вентилятора – наявність певної кількості лопаток робочого колеса може змінюватися, а самі лопатки зазвичай загнуті вперед або назад.

Канальні вентилятори з центробіжним двигуном ідеальні для використання як в промислових, так і комерційних цілях.

Ринок цін на вентилятори Bahcivan i Fluger дуже різний. Одними з основних технічних характеристик, що впливають на формування ціни є габаритні розміри і спосіб виготовлення. Також необхідно звертати увагу на матеріал, з якого виготовлений прилад (різновид сталі). Відмінністю вентиляторів може служити електродвигун різної потужності, клас захищеності, розмірів і т.д.

Ми із задоволенням надаємо консультації від фахівців відразу в нашому магазині, який допоможе Вам підібрати вентиляційне обладнання за всіма характеристиками.
×