Опалення та вентиляція від європейських виробників

У нашому інтернет-магазині представлені промислові вентилятори, які класифікують залежно від особливостей експлуатації і варіацій конструкції, тому ми пропонуємо Вам ознайомитися з ними нижче.

Промислові вентилятори для витяжки діляться на типи в залежності від виду вентиляційної системи. Наприклад, канальні вентилятори є найбільш популярними серед всіх агрегатів такого типу. Їх застосування можливе не тільки на входах або виходах вентиляційних каналів, пристрої також використовуються для монтажу в повітропровідні механізми. Вони здатні забезпечити повноцінний повітрообмін у всьому приміщенні.

Всі канальні вентиляційні системи поділяються на три категорії:

  • квадратні;
  • прямокутні;
  • круглі.

Окрему групу становить осьовий промисловий витяжний вентилятор. Це особливий тип пристрою, який активно застосовується і в житлових будинках, і в промислових приміщеннях. Такі вентилятори характеризуються невисокою вартістю і простотою монтажу, осьовими їх називають через те, що принцип їх дії грунтується на переміщенні вздовж осі робочого механізму (колеса) повітряних потоків. Функціонує колесо завдяки електричному двигуну.

Вони бувають:

  • Загального застосування – для систем, потоки повітря яких не містять небезпечних речовин або частинок особливо великих розмірів;
  • Промислові відцентрові вентилятори;
  • Спеціального призначення – обладнання використовується в тунельних або шахтних вентиляціях, стельових або дахових системах. Завданням таких пристроїв – переміщення потоків повітря, в складі яких присутні вибухонебезпечні компоненти;
  • Промислові осьові вентилятори.

Завдяки інтернет-магазину “Флюгер Пласт” Ви маєте змогу придбати вентиляційні системи за доступними цінами.
×