Радіальний вентилятор Bahcivan OBR 200 M-4K

Радіальний вентилятор Bahcivan OBR 200 M-4K

Радіальний вентилятор Bahcivan OBR 200 M-4K служить для обміну повітря в приміщенні і, як правило, використовується в спеціальних вентиляційних системах. В процесі облаштування вентиляційних систем на промислових підприємствах нерідко виникає потреба в придбанні додаткових пристроїв для подачі повітря. Подача і обмін повітря в приміщенні – це життєво важливі фактори, які впливають на продуктивність людей, які там працюють. Сьогодні існує величезний вибір різних побутових вентиляторів, головне завдання яких – це забезпечення природного і якісного повітрообміну у виробничому приміщенні.

Найпопулярніша модель на ринку – це вентилятор Bahcivan OBR 200 M-4K. Він часто використовується для ефективного повітрообміну і вирішення перерахованих вище завдань. Відцентровий вентилятор BAHCIVAN OBR 200 M-4K- це радіальний вентилятор.

Радіальний вентилятор Bahcivan OBR 200 M-4K: особливості

Сьогодні ми розглянемо деякі важливі особливості, яким слід приділити особливу увагу при покупці радіальних вентиляторів. Принцип роботи такого обладнання виглядає так: через спеціальний вхідний отвір повітря надходить в агрегат, а потім починає поступово переміщатися за допомогою лопатки колеса.

Вентилятори з центрифугою серії OBR 200 M-4K можуть використовуватися для вентиляції обладнання на виробництвах, наприклад: фабрики з виробництва пластмаси, різноманітних заводах, тощо.

Радіальний вентилятор Bahcivan OBR 200 M-4K: застосування

Радіальний вентилятор Bahcivan OBR 200 M-4K використовується в різних промислових областях. Кількість використовуваних лопаток в конструкції вентилятора повністю залежить від його призначення і ваги. Важливий також нахил лопаток і їх кількість. Саме такі вентилятори часто виступають в якості основи для систем кондиціонування та опалення. Таке обладнання включає в себе просторий корпус, колесо з лопатками, кожух і вал. Переміщення повітря здійснюється шляхом відцентрової сили. Щоб лопаті вентилятора почали рухатися – в їх конструкціях передбачені електричні мотори.

Bahcivan OBR 200 M-4K – це радіальний вентилятор середнього тиску одностороннього всмоктування. Двигун моделі OBR 200 M-4K обладнаний підшипниками 6202 (ZZ), корпус двигуна виготовлений з алюмінієвого сплаву.

Радіальний вентилятор Bahcivan OBR 200 M-4K виконує наступний функціонал:

    ✔ Створення мікроклімату всередині приміщення який сприятливий для людини;
    ✔ Очищення повітряних потоків від різних домішок;
    ✔ Можливість регулювати вологість в приміщенні;
    ✔ Очищення повітря від механічних частинок і пилу;

Модель дуже гідна і користується великою популярністю на ринку!

Ціна:
2 726.00 Грн
Артикул: 1-03031 Категорія:
Артикул: 1-03031    ×