Вентилятори компанії BAHCIVAN

Купити вентилятори BAHCIVAN у Львові

Однією з лідерів на світовому ринку вентиляційних систем є турецька компанія BAHCIVAN, яка спеціалізується на виробництві високоякісного вентиляційного обладнання: електродвигунів, вентиляторів, робочих коліс, корпусів, приладів для галузі промислової та побутової вентиляції. Вся продукція під брендом BVN відповідає чинним нормам, та сертифікована відповідно до технічного регламенту.

Компанія вже 28 років виробляє вентилятори BahciVaN для понад 65 країн зі всього світу.

Переваги компанії «BAHCIVAN»

Висока якість

Вироблена продукція має найвищу якість із застосуванням передових технологій. Всі вентилятори і електродвигуни BVN відповідають вимогам директиви ErP2015.

Сертифікати

Вся продукція під брендом BVN відповідає чинним нормам ЕАС і сертифікована відповідно до технічного регламенту України.

Доступні ціни

Першочерговим пріоритетом заводу є виготовлення продукції найвищої якості за доступною ціною. Наявність власного виробництва робочих коліс, електродвигунів і корпусів дозволяє компанії мати конкурентоспроможні ціни.

Програма підбору FSP

FSP програма підбору вентиляторів BahciVaN і електродвигунів BVN дозволяє точно підібрати необхідну модель за заданими параметрами.

Власне виробництво

При виробництві вентиляторів BahciVaN використовуються тільки якісні комплектуючі власного виробництва: робочі колеса, електродвигуни та корпуси.

Магазин Флюгер Пласт співпрацює тільки з перевіреними і надійними постачальниками. Репутація інтернет-магазину – головний пріоритет у нашій роботі.

Продаж і ціна (вартість) вентилятора BahciVaN також приємно Вас здивують. Представлена ​​можливість купити вентилятор за доступною ціною в Львівській області. Відправлення товару проводимо по всій території України та оперативно.

Завжди раді бачити Вас покупцем на сайті fluger.com.ua!

Короткий опис сторінки
product image
Оцінка покупців
5 based on 9 votes
Назва компанії
Bahcivan
Назва товару
Bahcivan
Ціна
UAH 800+
Наявність
Available in Stock×