Анемостат. Комплектація системи вентиляції.

Анемостати – це додаткове обладнання, яке використовують для повної та якісної комплектації систем вентиляції. Анемостат забезпечує рівномірне розподілення та циркуляцію чистого повітря всередині приміщення, тим самим забезпечуючи комфортну температуру та сприятливу атмосферу. Анемостати призначені для спільної роботи з приточно-витяжними системами вентиляції побутових або офісних приміщень. Також, їх можна встановлювати в магазинах, лікарнях, різних соціальних установах та розважальних комплексах.

Анемостати-купити по ціні у Львові в магазині

Крім того, приточно-витяжний анемостат можна використовувати для роботи в кондиціонуванні або для забезпечення повітряного опалення. Завдяки своїй компактній формі анемостати монтують безпосередньо в навісну стелю або встановлюють у стіну. Деталі такої системи вентиляції монтуються разом з гнучкими повітропроводами, які і подають повітря від вентилятора. А правильно підібраний зовнішній дизайн дозволяє пристрою ідеально підійти для будь-якого планування помешкання, не створюючи дисонансу.

Анемостати вентиляції

Анемостати мають дуже компактну форму та виготовляються з легких матеріалів, таких як алюміній, оцинкована сталь або пластик. Крім того, грамотно підібрана розібрана форма анемостату дозволить легко змонтувати деталь з вентиляційним каналом і добитись рівномірного розподілу свіжого повітря.

В деяких моделях системи вентиляції з внутрішньої сторони в комплекті іде захисна сітка, яка захищає приміщення від пилу.

Інтернет-магазин «Флюгер Пласт» завжди допоможе Вам з вибором анемостатів. Телефонуйте нам за номером (096)-409-0265, і ми обов’язково підберемо те, що необхідно саме Вам!

Короткий опис сторінки
Системи опалення та водопостачання
Тип послуги
Системи опалення та водопостачання
Бренд
Флюгер Пласт,
Вул. Героїв УПА 73А,Львів,Львівська область-79000,
Telephone No.(096)-409-0265
Зона
Львів
Опис
Вентиляція побутових приміщень. Купити анемостати, системи вентиляції та комплектуючі за низькими цінами у Львові можна у магазині Флюгер Пласт за тел.​☎​​(096)-409-0265×