Скинути фільтр
Вентиляція

Необхідність вентиляції повітря та її вплив на здоров’я людини.

Існує кілька речей, які ключовим чином впливають на стан здоров’я людини – це правильне харчування, достатня кількість вітамінів в організмі, здоровий сон, чиста вода і навколишнє середовище. Практично всі ці фактори залежать суто від нас, але дещо все ж залежить від навколишньої атмосфери.
На жаль, платою за технічний розвиток суспільства є погіршення стану екології. Це звичайно ж впливає на те, яка кількість шкідливих речовин потрапляє в наш організм через дихальну систему.
Якість повітря залежить не лише від зовнішнього впливу, важливу роль також відіграє внутрішня система повітрообміну – вентиляція приміщення. Вона призначена забезпечити максимально комфортний та здоровий мікроклімат будинку, вилучаючи з нього перероблені, застояні повітряні маси і зайві шкідливі мікроелементи. Для цього в кожному будинку вже на етапі його проектування, в обов’язковому порядку, повинна бути продумана ефективна система вентиляції.
Вентиляційне обладнання створено для сприяння механічної циркуляції повітря, особливо це необхідно в замкнутих типах приміщень, де переобтяжена або взагалі відсутня природна вентиляція, наприклад туалет або ванна кімната. Також, вентиляційну систему слід встановлювати в приміщеннях, де потрібно значно прискорити швидкість повітрообміну, наприклад на кухні. Деякі види таких систем мають можливість монтажу у вікні, що допоможе виконати функції прискорення природної циркуляції і фільтрації. Не варто забувати, що в число побутових приладів цього типу, входять і стельові вентилятори, які є дешевшими, та є альтернативою для кондиціонерів.

Встановлення витяжних побутових вентиляторів

Інтернет каталог «Флюгер Пласт» вітає своїх клієнтів та гостей. Даний розділ допоможе ознайомитись та обрати необхідний Вам товар.
Щоб правильно підібрати витяжний побутовий вентилятор, варто звернути увагу на основні технічні характеристики.
Отже, якщо у Вас з’явилася потреба в придбанні вентиляційного обладнання для побутового застосування, вам слід визначитися, яка саме модель наявного обладнання Вам потрібна. Для цього виділимо ряд важливих параметрів, які відрізняють одні побутові вентилятори від інших.
Специфіка виробництва витяжних побутових вентиляторів передбачає випуск моделей з суворою стандартизацією розмірів приєднувальних патрубків, які мають такі варіації: 100 мм, 125 мм, 150 мм. Перед купівлею обов’язково переконайтесь, який саме з перерахованих розмірів Вам потрібен, попередньо вимірявши канал, де буде встановлений вентилятор.
Найважливіший показник продуктивності чисельно демонструє який обсяг повітряної маси здатний пропустити через себе побутовий вентилятор за годину. Підбираючи обладнання вентиляції, слід орієнтуватись на площу приміщення і бажану швидкість повітрообміну. Але слід враховувати той факт, що чим вище продуктивність, тим більше споживання електроенергії, а також відносний шум.
Навіть якщо вентилятор відмінно справляється зі своєю роботою, відмінно очищаючи повітря, надмірний шум від такого обладнання не може не дратувати. Тому, при виборі вентиляційної системи слід це враховувати. Прийнятним рівнем гучності на слухову систему вважається показник близько децибела. Проте, існують цілі серії спеціальних шумоізольованих вентиляційних пристроїв.
Якщо у місцях, де встановлюються витяжні побутові вентилятори, підвищена вологість або повітря насичене частинками пилу – вкрай необхідно, щоб внутрішні елементи пристроїв вентиляції були надійно захищені від їх проникнення. В середньому, оптимальним вибором є показник захисту від пилу та вологи – IP34. Клас захисту цілком може бути як нижчим, так і вищим, все залежить від індивідуальних вимог кожного окремого об’єкта. Проте, це впливає на вартість. Тому слід визначитись, для чого саме Вам потрібен вентиляційний пристрій, для того щоб не лише забезпечити його надійну роботу та довготривалий термін експлуатації, а й щоб заощадити власні кошти.
При купівлі вентилятора не варто ігнорувати наявність або відсутність детектора руху, підсвічування, пульта управління, датчика, таймера, зворотного клапана та інш. Такі дрібниці цілком можуть вас дуже приємно порадувати і надати побутовому приладу додаткові корисні функції.

Витяжні побутові вентилятори класифікуються за конструктивними особливостями і принципами роботи.
Чітке розуміння того, з якою метою ви купуєте обладнання, є ключовим фактором на шляху правильного підбору вентиляційної системи. Корисно також буде володіти інформацією про особливості вентиляційної структури (протяжність повітропроводу, тип каналу і т.д.). У сукупності ці дані допоможуть підібрати вентилятор для витяжки, що буде відповідати Вашим очікуванням.

Класифікація вентиляційних систем

Побутові вентилятори за структурою внутрішніх елементів та принципами їх роботи поділяються на:
Осьовий побутовий вентилятор – найпоширеніший в світі тип витяжних вентиляційних пристроїв. Він має просту конструкцію та є дешевим у виробництві, тому й має відповідну ціну продажу. Такий механізм має лопатки, що направляють потік повітря паралельно осі, навколо якої вони розташовані.
Відцентровий побутовий вентилятор – відрізняється більшою потужністю в порівнянні з осьовими моделями і здатний ефективно виконувати своє завдання при високому вентиляційному опорі в найскладніших повітропроводах підвищеної протяжності. Такий вентилятор працює за рахунок відцентрової сили при розкручуванні ротора з лопатками спеціальної форми.

Побутові вентилятори можуть виконувати різні функції, від цього залежить місце і спосіб їх установки:
Настінний вентилятор. Найпоширеніший тип витяжних пристроїв. Монтується на вертикальну або горизонтальну площину (на стіну чи стелю). Практично і дешево, а що найважливіше – відмінно справляється зі своїм основним завданням – ефективним повітрообміном. Дуже добре підходить для установки у ванній кімнаті, на кухні і житловій кімнаті.
Канальний вентилятор. Монтується в канали повітропроводів вентиляційної системи круглого або ж прямокутного перетину. Такий варіант ідеально виконує свої функції як вентилятор для ванної кімнати, туалету або санвузла.
Вентилятор. Пристрій спрямованого обдування, який кріпиться на стелю в горизонтальній площині. Недорога альтернатива системам кондиціонування.
Віконний вентилятор. Пристрій встановлюється у віконний отвір для забезпечення примусового прискорення повітрообміну разом з природною вентиляцією.

Якщо Ви вирішили купити побутовий вентилятор для витяжки, то кращого постачальника ніж інтернет-магазин «Флюгер Пласт» Вам не знайти!
Наша торговий майданчик поєднує в собі широкий асортимент новітніх розробок зразкової якості вентиляційного обладнання для вашого будинку від найвідоміших виробників світу в тому числі Bahcivan, Fluger, Hardi, KGeletronik M plus M та інших за доступними цінами.
Тільки у нас Ви маєте можливість знайти побутові вентилятори всіх можливих варіантів, для різноманітних цілей застосування і з технічними параметрами, які потрібні саме Вам. Для організації якісної вентиляційної системи на великих об’єктах, рекомендуємо відвідати інші розділи нашого сайту.
З нашого ж боку ми гарантуємо бездоганний сервіс: професійну інформаційну підтримку, доставку зручним для вас способом в будь-яке місто України та гнучку систему знижок.
Телефонуйте прямо зараз, щоб придбати побутові вентилятори і на своєму досвіді оцінити високу якість нашого товару та послуг!
x