9/9

Вентилятор канальний Bahcivan BDTX 250-B

1-03094
Наведіть на картинку для збільшення
В наявності
4 163 грн
Задати питання
10 днів
+
shareПодилитися
Наші переваги
  • — 12 місяців гарантії 
  • — Нотифікація по Viber і SMS 
  • — Тільки сертифікована продукція 
  • — Зручні способи оплати  
  • — Найкраща ціна 
Способи оплати
Доставка
Час доставки і тарифи:
Корпус і робоче колесо канального вентилятора виготовлені з високоякісної корозійностійкої сталі. Всі моделі мають робоче колесо з зовнішнім роторним двигуном. Мають компактну конструкцію і забезпечують передачу потоку повітря при температурі не вище 40ºC. Вбудований температурний захист встановлюється за запитом. Клемна коробка і кронштейни є в комплекті. Легкий монтаж забезпечується завдяки наявності діаметрів універсальних типорозмірів.

Структура робочого колеса
Застосовується в системах вентиляції з повітроводами круглого канального перетину. Лопаті робочого колеса вентилятора мають високі аеродинамічні характеристики, завдяки чому забезпечується рівномірний потік повітря. Робоче колесо вентилятора має назад загнуті лопатки.

Переваги
Обертання колеса на роторі електродвигуна забезпечує ефективну роботу вентилятора і економію простору. Вентилятор працює з низьким рівнем шуму, забезпечуючи велику витрату повітря. Може експлуатуватися в будь-якому положенні. Завдяки кронштейнам в комплекті легко монтувати на стіну.

Область використання
Призначений для використання в круглих канальних повітропроводах. Канальні BDTX знаходять застосування в промисловості і будівництві, на фабриках, в лікарнях, супермаркетах, готелях, офісах, театрах і т.д. Дані вентилятори не рекомендується використовувати при наявності домішок в повітрі і в промислових кухнях.
Бренд:
Bahcivan
Витрати повітря, м³/год:
1150
Діаметр лопастей (крильчатки) осьових вентиляторів, мм:
247
Кількість фаз:
однофазний
Країна виробник:
Туреччина
Матеріал корпусу:
метал
Напруга, В:
230 В, 50 Гц
Рівень звукового тиску, дБ(А):
47
Споживча потужність, Вт:
145
Форма вентилятора:
круглий
Швидкість обертання (об/хв):
2650
Знайти схожі

No reviews found

Review this product

Share your thoughts with other customers

Write a review