Редуктор тиску

Редуктор тиску – це пристрій, що регулює і знижує підвищений тиск води в магістралі, забезпечуючи цим захист від гідроударів водопроводу, сантехніки та побутових приладів. Регулятор тиску має мініатюрні розміри, непроникний корпус з металу, отвори входу і виходу з різьбленням.

Використання редуктора тиску

Регулятор тиску стабілізує скачки напору, викликані швидкою зміною швидкості потоку води за мінімальний відрізок часу і зменшує кількість споживаної рідини. Гідроудари можуть призвести до тріщин, пробоїн в трубах або руйнування інших частин трубопроводу, пошкодження теплообмінного обладнання, насосів та ін. Установка регулятора в міських будинках з безліччю квартир підтримує постійний рівень струму питної та господарської води. Купити редуктор тиску – означає продовжити термін служби водяних труб, опалювальної системи і всіх водозалежних приладів.

Редуктор тиску працює за принципом врівноваження напруги між зусиллями діафрагми і пружини. Відкриваючи кран з водою, натиск на діафрагму зменшується за рахунок скорочення тиску редуктора на виході.

Типи і види регуляторів тиску

  Залежно від продуктивності редуктори поділяються на такі типи:

 • побутовий (продуктивність до 3 м³ / год)
 • комерційний (3 – 15 м³ / год)
 • промисловий (від 15 м³ / год)
  За способом збереження заданого кордону:

 • регулятор, який діє за динамікою – тиск поступово вирівнюється, якщо водою не користуються (для безперервного водозабору)
 • регулятор, який діє за статистикою – зберігає призначений параметр (для переривчастого потоку води)

Навіщо потрібен редуктор тиску і наскільки він необхідний

Монтаж елемента контролю тиску води сьогодні не просто примха працівників водопостачання, а найефективніший спосіб захиститися від падіння тиску всередині труб. Купити редуктор тиску – це зробити продуманий крок до безпеки свого будинку, квартири, офісу і будь-якого іншого приміщення. Тому що під час експлуатації, устаткування відчуває на собі найвищу ступінь небезпеки в період зміни тиску води (допустимо 4-8 атмосфер, при стрибку – досягається 12 атмосфер). Якщо Ви користуєтеся пральною машиною або бойлером, то вам слід захистити їх від гідроударів, перепадів тиску у водопровідній мережі.

Мешканцям верхніх квартир багатоповерхових будинків, а особливо 16-поверхівок рекомендуємо обов’язкову установку побутового редуктора тиску води. Оскільки найчастіше денний тиск там, близько 7 атмосфер, а нічні зміни не контрольовані.

Монтаж регулятора здійснюють на відводі стояка гарячої або холодної води з попереднім налаштуванням певного фільтра, який виконує механічну фільтрацію.

Навіщо потрібен редуктор тиску і наскільки він необхідний

 • маленький розмір
 • безшумність
 • виставлення необхідного тиску (3, 3.5, 4 атм)
 • легке обслуговування
 • відсутність демонтажу
 • заміна гумових ущільнювачів без спеціальних інструментів
  Перед тим, як придбати редуктор тиску необхідно враховувати наступні критерії:

 • Фізико-технічні параметри
 • Матеріал, з якого було виготовлено пристрій

Оптимальна комбінація вищезгаданих параметрів дозволить встановити в системі водопостачання вашого будинку прилад, який гарантує оптимальну функціональність інженерної комунікації.

Короткий опис сторінки
Оцінка покупців
5 based on 1 votes
Назва компанії
Флюгер Пласт
Назва товару
Редуктор тиску×