Група безпеки котла AW 1' XF90333F Тризуб

Група безпеки котла AW

Група безпеки котла AW – це комплекс пристроїв, які об’єднані в один корпус у форму «Тризубу». Призначений для захисту котла від перегріву, від надлишку рідин в системі та інших непередбачуваних ситуацій.

Група безпеки котла серії AW складається:

 • манометру;
 • аварійного клапану;
 • автоматичних поплавців відводом повітря (повітровідвідник).

Принцип роботи

Запобіжний клапан або аварійний клапан потрібен для запобігання вибуху котла. Коли не спрацьовує розширювальний бак – вмикається аварійний клапан.
Аварійні клапани розраховані на різний тиск. Тому, при купівлі клапану або цілої групи безпеки, варто взяти до уваги, на який тиск розрахований котел.
Манометр використовують для візуального контролю над тиском в системі опалення. Встановлювати прилад потрібно так, щоб показники були завжди у доступі. Манометр має дві стрілки: червону – встановлюють на відмітку, що відповідає максимально рекомендованому тиску, а інша стрілка вказує на тиск, який є в системі на даний момент. У процесі роботи системи опалення інша стрілка відхилилась далі червоної – це свідчить про проблему чи несправність у роботі.
Повітровідвідник – призначений для автоматичного відводу повітря, а також він запобігає утворенню газових пробок.
Група безпеки котла AW має номінальний тиск – 10 МПа, матеріал, з якого виготовлено прилад – латунь. Максимальна робоча температура групи безпеки – 130 градусів.
Група безпеки котла AW у формі «Тризуб», XF90333F з латуні – це якісний захист системи опалення від перевищення тиску та проникнення повітря. Її можна придбати у нашому магазині.

Короткий опис сторінки
product image
Оцінка покупців
no rating based on 0 votes
Назва компанії
Aqua World
Назва товару
Група безпеки котла AW 1' XF90333F Тризуб
Ціна
UAH 445
Наявність
Available in Stock
Ціна:
445.00 Грн
Артикул: 1-04969 Категорія:
Артикул: 1-04969
 • Матеріал

  Латунь

 • Виробник

  Aqua World

 • Діаметр

  1 дюйм

 • Країна виробник

  Китай
×