Проточні водонагрівачі
Проточний водонагрівач Kospel Luxus KDH 21 кВт
1-04481
6307 грн

Проточний водонагрівач Kospel Luxus KDH 21 кВт

6307 грн

Артикул: 1-04481 Категорія:

Проточний водонагрівач Kospel Luxus KDH 21 в основному призначений для оперативного нагрівання проточної води, а також, для використання в домашньому господарстві, санітарних приміщеннях, підприємствах, та лабораторіях. Водонагрівач можна одночасно підключати до кількох пунктів споживання води (наприклад, до раковини, умивальника, душу і т.д.).
Температура води, що нагрівається залежить від потоку води і потужності нагрівальних елементів. Чим більший потік води, тим нижча температура води на виході. При відкритті крана з гарячою водою відбувається самостійне включення водонагрівача і отримання на виході теплої води, нагрітої відповідно до технічних даних цього типу приладу.

Проточний водонагрівач Kospel Luxus KDH 21 має свої переваги:

✅ Мідні нагрівальні елементи:

    Власна технологія виготовлення нагрівальних елементів від польського виробника гарантує найвищу міцність елементів та несприйнятливість до повітряних пробок і забруднень, що містяться у воді.

✅ Автоматичне вмикання двох ступенів потужності:

    Проточний водонагрівач Kospel Luxus KDH 21 здатний перемикати потужність на I або II ступінь в залежності від величини протоку води.

✅ Наявний перемикач потужності:

    Проточний водонагрівач Kospel Luxus KDH 21 має можливість установки повної потужності або роботи в економному режимі.
x