Проточні водонагрівачі
Проточний водонагрівач Kospel KDE Bonus 9 кВт
1-04729
7807 грн

Проточний водонагрівач Kospel KDE Bonus 9 кВт

7807 грн

Артикул: 1-04729 Категорія:

Проточний водонагрівач Kospel KDE-9 кВт Bonus використовують для швидкого нагрівання проточної води для домашнього господарства, санітарних приміщень, лабораторій, підприємств і т.д.

Водонагрівач Kospel KDE-9 кВт Bonus може бути одночасно під’єднаний до кількох пунктів подачі води, наприклад до душу, умивальника, раковини і так далі. Температурний режим води регулюється завдяки перемикачу на корпусі водонагрівача.

Відкривши кран з гарячою водою – проточний водонагрівач вмикається автоматично, самостійно визначаючи необхідну потужність для нагріву води. Водонагрівач KDE може догрівати попередньо підігріту воду, (на приклад при комплексній роботі резервуара з теплою водою в системі сонячних батарей).

Відкривши кран з гарячою водою – ми вмикаємо водонагрівач у відповідному режимі роботи. Водонагрівач Kospel KDE-9 Bonus також може догрівати вже підігріту попередньо воду, (наприклад під час спільної роботи з гарячою водою в системі сонячних батарей). Проте, температура води на вході в проточний водонагрівач не повинна перевищувати 70 градусів Цельсія.

Переваги водонагрівача Kospel KDE-9 кВт Bonus:

✅Мідні нагрівальні елементи
Новітня технологія виготовлення мідних нагрівальних елементів гарантує довговічність, а також стійкість до дрібних домішків у воді.

✅Електронна система керування
Електронна система керування забезпечить не лише стабільну температуру, але і можливість її регулювання в діапазоні від 30 до 60 градусів Цельсія.

✅Перемикач пріоритетного включення
Проточний водонагрівач Kospel KDE-9 кВт Bonus має можливість спільної роботи з іншими електричними приладами за принципом пріоритетності.

✅Датчик величини протоку
Проточний водонагрівач Kospel KDE-9 Bonus містить в собі датчик величини протоку, завдяки якому відбувається ввімкнення водонагрівача вже при незначному тиску (0,1 Мпа) і протоці 2,5л / хв.

✅Можливість підігріву нагрітої попередньо води
Kospel KDE-9 Bonus може нагрівати попередньо нагріту воду, проте температура води на вході не повинна перевищувати 70 градусів Цельсія.

✅Сучасний дизайн
Проточний водонагрівач Kospel KDE-9 Bonus чудово підійде до будь-якого інтер’єру.
x