Проточні водонагрівачі
Проточний водонагрівач Kospel KDE Bonus 27 кВт
1-04614
8045 грн
БрендKospel
Потужність (кВт)27
Напруга мережі (В)380

Проточний водонагрівач Kospel KDE Bonus 27 кВт

8045 грн

Артикул: 1-04614 Категорія:

Електричний проточний нагрівач води Kospel KDE Bonus 27 кВт – якісний та функціональний товар, що стане у нагоді у будівлях різного призначення.

Опис приладу

Такий прилад приваблює сучасним дизайном. Завдяки цьому, його можна розмістити у кімнатах різних стилів та дизайнерських рішень. Створений з електронною системою управління, прилад здатний автоматично підтримувати постійний підігрів води. Він контролює температуру на вході та виході, при цьому, сприяє економії електроенергії до 30 відсотків. Температура води на вході становить 70 градусів. Завдяки датчику величини протока водонагрівач вмикається вже при наявності невеликого тиску 0,1 МПа та протоці на рівні 2,5 л/хв.

Переваги електричного водонагрівача

Виготовлений надійною фірмою-виробником, нагрівач води Kospel KDE Bonus 27 кВт користується великою популярністю завдяки своїм наступним перевагам:

• Мідні нагрівальні елементи.
Завдяки спеціальній технології виготовлення прилад не реагує на вміст повітря та часток бруду у воді.Довготривалий термін роботи.

• Зручне управління,що дозволяє з точністю до одного градусу контролювати температуру води у діапазоні від 30 до 60 градусів по Цельсію;

• Наявність перемикача пріоритетного ввімкнення.
Це дозволяє використовувати його одночасно з іншими приладами високої потужності;

• Можливість догрівати попередньо нагріту воду.

Бренд

Kospel

Потужність (кВт)

27

Напруга мережі (В)

380
x