Проточні водонагрівачі
Проточний водонагрівач Kospel KDE Bonus 21 кВт
1-04731
7909 грн

Проточний водонагрівач Kospel KDE Bonus 21 кВт

7909 грн

Артикул: 1-04731 Категорія:

Проточний нагрівач води Kospel KDE Bonus 21 кВт – прилад, який підійде для застосування у домашньому господарстві, санітарних приміщеннях. Також його можна придбати для лабораторій, підприємств тощо.

Особливості Kospel KDE Bonus 21 кВт

Корпус приладу зроблений з пофарбованої сталі. Він відрізняється довгим строком служби та надійністю. Водонагрівач можна підключати одночасно до декількох пунктів використання води. Зручний перемикач на корпусі допомагає відрегулювати потрібну температуру води. Прилад вмикається при невеликому тиску, що становить 0,1 МПа та протоці в 2,5л/хв. Він може догрівати попередньо нагріту воду та працювати разом з резервуаром гарячої води в системі сонячних батарей. Максимальна температура на виході в нагрівач становить не більше 70 градусів по Цельсію.

Переваги

Такий пристрій буде вдалим придбанням як для дому, квартири, так і інших приміщень. Серед його переваг виділяються так, як:

• мідні нагрівальні елементі;

• висока ступінь захисту від вологи;

• наявність датчика величини потоку;

• перемикач пріоритетного ввімкнення;

• автоматична підтримка встановленої температури та контроль на вході чи виході.

Крім надзвичайної простоти, легкості в управлінні та економічності, нагрівач приваблює сучасним дизайном. Його можна встановити в кімнаті з будь-яким стилем інтер’єру.
x