Проточні водонагрівачі
Проточний водонагрівач Kospel EPO2 Amicus 6 кВт
1-06984
2557 грн

Проточний водонагрівач Kospel EPO2 Amicus 6 кВт

2557 грн

Артикул: 1-06984 Категорія:

Проточний водонагрівач Kospel EPO 2 Amicus 6 кВт призначений для миттєвого нагріву проточної води, який можна використовувати як в домашніх умовах, так і в санітарних приміщеннях, підприємствах і т.д. Однією з переваг приладу є його універсальність монтажу та підключення. Водонагрівач можна встановити над або під умивальником, а також його можна підключити як до верхньої, так і до нижньої підводки води.

Наступною перевагою є економність приладу. Завдяки дрібно струменевому розсікачу водонагрівач економить до 50% води та електроенергії. Варто також зазначити і невеликі розміри водонагрівачу, які дають можливіть встановити прилад в різноманітні ніші, до прикладу, в шафку кухонної мийки або в шафку над робочою поверхнею. Надійна технологія виготовлення нагрівальних елементів гарантує довговічність, несприйнятливість до вмісту в воді повітря і забруднень.

Температура води залежить від потоку води і потужності нагрівальних елементів. Водонагрівач вмикається автоматично у момент відкриття вентиля гарячої води і на виході тече вода, нагріта згідно з технічними даними.

Водонагрівач пристосований до роботи з більшістю водопровідних змішувальних кранів, які є в наявності на ринку України за доступними цінами.
x