Нагрівач води Kospel EPMH - 8.5 кВт
Нагрівач води Kospel EPMH - 8.5 кВт
Нагрівач води Kospel EPMH - 8.5 кВт
Проточні водонагрівачі
Нагрівач води Kospel EPMH – 8.5 кВт
1-07004
3886 грн

Нагрівач води Kospel EPMH – 8.5 кВт

3886 грн

Артикул: 1-07004 Категорія:

Проточний нагрівач води KOSPEL EPMH – 8.5 кВт для квартири, на випадок відключення магістральної гарячої води в літній період.

Прогрів води проводиться на протоці, у зв’язку з цим, важливо розуміти, що на продуктивність проточника дуже сильно впливає температура вхідної холодної води. У літню пору, її температура досить висока і може доходити до 15 градусів. У зимовий час, вона опускається до 5 градусів. Відповідно, експлуатація водонагрівального приладу взимку буде практично марна. Водонагрівач потужністю 8,5 кВт просто не впорається з прогріванням занадто холодної води.

Якщо розглядати річний режим експлуатації, то як правило, для визначення продуктивності водонагрівача береться різниця температури 25 градусів. У такому режимі бойлер KOSPEL EPMH-8.5 кВт видасть близько 4 літрів в хвилину прогрітої води.

Максимальна потужність проточного водонагрівача становить 8,5 кВт. Але в приладі передбачене як ручне, так і автоматичне регулювання потужності. За допомогою перемикача, який встановлений на лицевій стороні водонагрівача Ви можете налаштувати різні режими потужності.Також проточний бойлер автоматично може змінювати потужність в залежності від напору води.

Проточні електричні водонагрівачі Коспел виробляються в Польщі. У зв’язку з цим, європейські стандарти якості в повній мірі обумовлюють якісний рівень продукції.

Варто також відзначити, бойлер KOSPEL EPMH-8.5 кВт можна придбати за вигідною ціною в нашому інтернет-магазині «Флюгер Пласт».
x