Скинути фільтр
Проточні електричні водонагрівачі

Купити протічний електронагрівач в інтернет-магазині «Флюгер Пласт» з гарантією

Потужність проточного водонагрівача – важливий параметр, який потрібно враховувати при його виборі. Якщо у Вашому будинку стара проводка, ми рекомендуємо Вам звернутись до фахівця по електриці перед монтажем проточного електроводонагрівача.
Протічний водонагрівач відрізняється простотою у використанні: прилад починає нагрівати воду відразу при включенні. У старих моделях при слабкому напорі температура води могла бути вище комфортної, тому ми пропонуємо моделі з сучасним сенсорним і механічним регулюванням температури. Ціна на протічні водонагрівачі нижча, ніж на накопичувальні, але при виборі будь-якого водонагрівача рекомендуємо встановити фільтр для води для забезпечення тривалого терміну служби приладу.

Як обрати і купити водонагрівач проточний електричний?

Визначтеся з призначенням проточного водонагрівача. Для кухні підійде універсальна компактна модель з механічним регулюванням температури. Для дачі або будинку, де відсутнє постійне гаряче водопостачання, можна підібрати варіант з пластиковим або металевим зливом, який замінить змішувач.

Оберіть потужність.

Чим могутніший проточний водонагрівач, тим швидше відбувається нагрів води. Однак потужні моделі не підходять для експлуатації в приміщеннях зі старою проводкою.

Оберіть тип установки.

У нашому інтернет-магазині «Флюгер Пласт» представлені водонагрівачі проточні електричні з вертикальною, горизонтальною або універсальною установкою. Вибір такого параметра залежить від приміщення.

Оберіть необхідний розмір.

Класична модель – це компактна ємність з нагрівальним елементом усередині, висота і ширина якої не перевищує 25 см. Вона легко поміщається під мийку в кухні або в літній душ на дачі. В нашому інтернет-магазині Ви знайдете також потужніші варіанти для ванної кімнати або лазні, які займають більше місця.

Додаткові функції.

Крім нагріву потоку, проточні водонагрівачі часто забезпечені душовою лійкою зі шлангом, зливом, функцією установки необхідної температури нагріву. Ці доповнення дозволяють заощадити кошти і розумно витрачати воду та електроенергію.

Купуйте протічні водонагрівачі електричні в інтернет-магазині «Флюгер Пласт» за розумною ціною без додаткових витрат.
Наші фахівці допоможуть Вам зробити правильний вибір!
x