Газові колонки: вибір та купівля

Купити газову колонку – означає забезпечити будинок, квартиру або виробниче приміщення безперебійною подачею гарячої води. Цей спосіб гарячого водопостачання відомий кілька десятиліть, але сучасні моделі відрізняються від старих зразків якістю та зручністю у використанні.

Інтернет-магазин газових колонок

Водонагрівачі, газові колонки ❯ 100% якість ❯ Найнижчі ціни ❯ Деталі та відгуки за ☎ (096)-409-0265 ❯ Швидка доставка по всій Україні❯

На ринку водонагрівачів представлені товари різних модифікацій. Інтернет-магазин «Флюгер Пласт» пропонує газові колонки для побутового та технологічного використання. Техніка призначена не тільки для нагріву води, а й для підтримки її температури. Водонагрівач складається з теплообмінника, пальників і апаратури, яка регулює роботу приладу. Принцип роботи полягає в тому, що водопровідна вода, яка надходить в колонку, нагрівається, протікаючи по змійовику.

У нашому інтернет-магазині представлені газові колонки від відомих виробників опалювальної та водонагрівальної техніки: BOSCH, Beretta, Тerma-Q, AEG, та інші. Можна обрати обладнання різної потужності, цінової категорії і конструктивних особливостей.

Підбір газової колонки

Щоб орієнтуватися серед величезної кількості проточних водонагрівачів, перед тим, як купити газові колонки, варто визначитися з необхідною потужністю. Всі прилади умовно поділяють на три ступені потужності:

  • 17-20 кВт – призначені для роботи однієї точки водозбору;
  • 20-26 кВт – необхідні для одночасного одержання гарячої води з двох джерел;
  • 26 і більше кВт – можуть обслуговувати кілька систем подачі води: кухня, ванна, душ, їдальня і т.д.

 

Телефонуйте нам і ми допоможемо обрати газову колонку за необхідними Вам характеристиками. Зверніть увагу, що при виборі слід керуватися рядом параметрів: призначення, потужність та інші. Не завжди дешева ціна свідчить про правильний вибір. У нашому каталозі представлена велика кількість моделей газових колонок. Купити їх можна просто на нашому сайті або за телефоном, вказаним на сайті.

Короткий опис сторінки
Системи опалення та водопостачання
Оцінка покупців
5 based on 3 votes
Тип послуги
Системи опалення та водопостачання
Бренд
Флюгер Пласт,
Вул. Героїв УПА 73А,Львів,Львівська область-79000,
Telephone No.(096)-409-0265
Зона
Львів
Опис
Водонагрівачі, газові колонки ❯ 100% якість ❯ Найнижчі ціни ❯ Деталі та відгуки за ☎ (096)-409-0265 ❯ Швидка доставка по всій Україні❯×