Бойлер Kospel Termo Max SW 500 л

Бойлер непрямого нагріву Kospel Termo Max SW 500 – це вертикальний нагрівач, обладнаний спіральним змійовиком. Виготовляється обсягом від 100 до 500 літрів. Прилад використовується для нагріву та зберігання побутової води. Водонагрівач підходить для парної роботи з котлами інших видів (наприклад, газовими, електричними, іноді і твердопаливними).

Ємність приладу рівномірно покрита емальованим шаром оптимальної товщини. Така технологія, на відміну від традиційного, “мокрого” методу, значно збільшує якість нанесеного покриття, а також забезпечує довговічність теплообмінника. Технологічний процес виготовлення бойлерів компанії Kospel моделі Termo Max SW 500 – відповідає усім сучасним екологічним стандартам.

Основні переваги: бойлер непрямого нагріву Kospel Termo Max SW 500 л

Технологія емалювання

Компанія Kospel запустила першу в Польщі автоматичну систему порошкового емалювання. Ємності виготовляють з високоякісної сталі, вони захищені по всій поверхні рівномірно нанесеним шаром емалі оптимальної товщини.

Бойлер непрямого нагріву Kospel Termo Max SW 500 л – високоякісна теплова ізоляція та сучасний дизайн

Теплова ізоляція зводить до мінімуму витрати тепла. Корпус бойлера виготовляють з твердого пластика ABC, що забезпечує приладу естетичний вигляд та стійкість до механічних пошкоджень.

Короткий опис сторінки
product image
Оцінка
1star1star1star1star1star
Оцінка покупців
5 based on 1 votes
Назва компанії
Kospel
Назва товару
Termo Max SW 500 л
Ціна
UAH 20800
Наявність
Available in Stock
Ціна:
19 385.00 Грн
Артикул: 1-06685 Категорія:
Артикул: 1-06685    ×