Бойлер непрямого нагріву Kospel Termo Max SW 100

Бойлер непрямого нагріву Kospel Termo Max SW що містить спіральний змійовик випускається з різним літражем, а саме: 100, 140 та 200 літрів.

Такий агрегат призначений для підігрівання води та підтримки її в гарячому стані. Для сумісної роботи з котлами опалення, ця модель – ідеально пристосована. Водонагрівач непрямого нагріву Kospel Termo Max SW має особливий спосіб нанесення емалі, що відрізняє цю модель від інших. Цей новітній спосіб – інновація від компанії Kospel.

Завдяки механізованому процесу нагрівання рідини, втручання людини максимально мінімізоване. Вся поверхня бойлера повністю покрита шаром емалі ідеальної товщини. Такі інновації колосально поліпшили якість агрегату, та забезпечили довговічність теплообмінника. А сам процес виготовлення бойлера відповідає усім сучасним екологічним стандартам.

Велика поверхня тепловіддачі змійовика неодмінно є черговою перевагою обраної моделі бойлера. Довжина змійовика сягає дна бака, тим самим гарантуючи швидке нагрівання та високу температуру рідини всередині бойлера. А завдяки товстому шару піни, яка виготовлена з поліуретану, тепловтрата зведена до мінімуму. Корпус бойлера має не лише практичний дизайн, але і стійкість до пошкоджень.

Короткий опис сторінки
product image
Оцінка покупців
no rating based on 0 votes
Назва компанії
Kospel
Назва товару
Якісний котел непрямого нагріву Kospel Termo Max SW 100
Ціна
UAH 7250
Наявність
Available in Stock
Ціна:
7 250.00 Грн
Артикул: 1-04272 Категорія:
Артикул: 1-04272
 • Висота

  1374х710х710 мм

 • Потужність

  37,5 кВт

 • Наявність 2-х незалежних ТЕНів

  немає (опціонально)

 • Максимальна температура

  80 С
×