Бойлер непрямого нагріву Kospel SP 180л Termo-S

10 560 

Артикул: 1-05706 Категорія:

Опис

Бойлер непрямого нагріву Kospel SP 180л Termo-S обладнаний водяною сорочкою, яка забезпечує максимальну теплову потужність і найкоротший час нагрівання води. Такі бойлери виготовляються об’ємом в 180 літрів. Вони призначені для нагріву та зберігання побутової води. Потужність і продуктивність бойлера Kospel SP 180л Termo-S більша на 30%, ніж в традиційних теплообмінників. Бойлер непрямого нагріву Kospel SP 180л Termo-S забезпечує швидке нагрівання і комфортне використання гарячої води. Купити бойлер у Львові Ви можете в нашому інтернет-магазині «Флюгер Пласт».

Переваги бойлера непрямого нагріву Kospel SP 180л Termo-S:

Висока потужність і продуктивність – неодмінний плюс такого приладу. Конструкція з водяним контуром “бак в баку” дозволяє отримати максимальний нагрів поверхні.
Якість “поза конкуренцією”. Автоматизація ключових процесів – емалювання, пайка і виробництво всіх деталей, (включаючи патрубки, змійовики, водяні сорочки ємностей) – гарантує дотримання найвищої точності і якості виготовлення. Кожен бойлер перед відправкою споживачеві проходить ретельну перевірку.
Технологія гофрування. Гофрування стінок ємності збільшує площу теплообміну і номінально допустимий тиск в баку, що дозволяє монтаж теплообмінника в системах закритого типу (при номінальному тиску 0,3 МПа).
Технологія емалювання. Фірма Kospel запустила першу в Польщі автоматичну систему порошкового емалювання. Ємності, виготовлені з високоякісної сталі і захищені по всій поверхні рівномірним шаром емалі, оптимально підібраної товщини.
Монтаж в будь-якому положенні. Спеціальна конструкція теплообмінника дозволяє встановити бойлер в вертикальному положенні (монтаж на підлогу або навісний монтаж), а також в горизонтальній позиції.

Короткий опис сторінки
product image
Оцінка
1star1star1star1star1star
Оцінка покупців
5 based on 1 votes
Назва компанії
Kospel
Назва товару
Бойлер непрямого нагріву Kospel SP 180л Termo-S
Ціна
UAH 10560
Наявність
Available in Stock

Характеристики

Номінальний об'єм:

183 л

Номінальний тиск баку:

0,6 МПа

Номінальний тиск водяної сорочки:

0,3 МПа

Номінальна температура:

80 °C

Об'єм бака:

140 дм

Об'єм водяної сорочки:

43 дм

Площа обміну тепла:

2 м

Продуктивність теплообмінника:

1320 л/г

Вага:

75 кг

Магнієвий анод M8 ø33:

450 мм

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Бойлер непрямого нагріву Kospel SP 180л Termo-S”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *×
preloader//