Бойлер непрямого нагріву – запорука комфорту

На жаль, багато хто з нас знайомий з відключенням гарячої води. Хтось рятується підігрівом води в каструлях і чайниках, хтось з болем в серці мириться зі способом життя “моржа”, приймаючи вранці холодний душ, інші витрачають нерви на постійні й марні скарги комунальним підприємствам. Але найрозумніші і практичні люди знають, що найкращим виходом з такої ситуації – це покупка водонагрівача непрямого нагріву!

Вечірня гаряча ванна стане звичайним способом розслабитися після важкого дня, а ранковий душ більше не буде тим, що так грає на нервах перед роботою.

З водонагрівачем непрямого нагріву дійсно можна назавжди забути про відсутність гарячої води в крані. А інтернет-магазин «Флюгер Пласт» пропонує Вам найкраще співвідношення ціни і якості.

З цим пристроєм людина більше не залежить ні від кого. Гаряча вода з предмета розкоші перетворюється на буденність, як це і повинно бути.

бойлер непрямого нагріву: внутрішня схема

Загальні відомості про водонагрівачі непрямого нагріву

Бойлер непрямого нагріву – обладнання, яке використовують для підігріву рідини від опалювальної системи. Цей пристрій зазвичай використовується з одноконтурними газовими котлами для забезпечення теплоносієм гарячого водопостачання. Сучасні водонагрівачі непрямого нагріву по суті є абсолютно безкоштовними джерелами гарячої води. Цей пристрій складається з теплообмінника, накопичувального бака, а також корпусу з термоізоляційним прошарком. Деякі моделі містять один або декілька ТЕНів (в якості непрямого джерела нагріву). Всередину якісних водонагрівачів непрямого нагріву додатково монтується анод з магнієвого сплаву.

Водонагрівачі непрямого нагріву – це досить складні в технічному плані пристрої, тому перед покупкою слід ознайомитись з їх класифікацією:

  • Підлогові – з назви зрозуміло, що це різновид водонагрівача непрямого нагріву, який повинен стояти на підлозі. Їх розмір може бути від мінімального, до такого, що вимагає окрему кімнату. Підійде такий тип водонагрівача непрямого нагріву для будь-якого приміщення.
  • Вертикальний водонагрівач непрямого нагріву – це найпопулярніший різновид бойлерів. Вигідно економить простір в приміщенні, але має обмеження в допустимих розмірах.
  • Горизонтальний – головним плюсом водонагрівача непрямого нагріву такого типу – факт, що він має велику місткість і підійде для використання навіть на великих підприємствах.
  • Настінний – його особливість полягає в тому, що такий водонагрівач непрямого нагріву легко кріпиться до стіни, але, звичайно ж, він повинен мати достатню товщину і міцність. Перевага такого різновиду бойлера в тому, що він досить компактний і займає порівняно мало місця. Для невеликого офісного приміщення або сім’ї такий водонагрівач непрямого нагріву просто ідеальний варіант.
  • Водонагрівачі непрямого нагріву зі змійовиком можуть бути одноконтурні та двоконтурні. Перший варіант більш популярний. Двоконтурні водонагрівачі непрямого нагріву менш поширені, вони одночасно подають тепло для опалення приміщення і забезпечення водою.
  • Водонагрівач непрямого нагріву типу “бак в баку” – дає можливість моментально отримувати гарячу воду. У його будову входять одна ємність маленького розміру і інша – великого. Менша ємність акуратно поміщається у велику, а виготовляють їх з абсолютно різних матеріалів. У внутрішньому баку, тримають чисту воду для нагріву, в зовнішньому – воду з котла, яка виступає в ролі теплоносія. Водонагрівачі непрямого нагріву цього типу здатні забезпечити користувачеві воду температурою до 90⁰С. Накопичувальні бойлери –дуже вигідні. Такі водонагрівачі непрямого нагріву компактні, прості в використанні, дозволяють накопичувати воду і підтримувати її високу температуру.
  • Комбінований бойлер – поєднує в собі непрямий нагрів з газовим котлом.

 

Ми прекрасно розуміємо, що водонагрівач – покупка не з дешевих і підходимо з відповідальністю до потреб клієнтів. Тільки в нашому інтернет-магазині «Флюгер Пласт» можна знайти таке вигідне співвідношення ціни і якості. У каталозі на нашому сайті представлений широкий асортимент водонагрівачів непрямого підігріву для будь-якої ситуації від таких виробників, як REFLEX, Kospel, Viessmann, Wolf, Fose та інші. Наші продавці-консультанти швидко і професійно допоможуть обрати обладнання для будь-якого приміщення.

Короткий опис сторінки
Системи опалення та водопостачання
Оцінка покупців
5 based on 4 votes
Тип послуги
Системи опалення та водопостачання
Бренд
Флюгер Пласт,
Вул. Героїв УПА 73А,Львів,Львівська область-79000,
Telephone No.(096)-409-0265
Зона
Львів
Опис
Бойлери непрямого нагріву ❯ Найнижчі ціни ❯ Швидка доставка ❯ Якість, перевірена часом ❯ Деталі та відгуки за ☎ (096)-409-0265 ❯ Система знижок та акцій×