Електричний бойлер – гаряча вода без перебоїв

В інтернет-магазині «Флюгер Пласт» Ви з легкістю можете придбати бойлер. У нас широкий асортимент надійних та якісних моделей. Залежно від джерела живлення можна купити бойлер для води наступних типів:

  • газовий;
  • електричний;
Бойлери електричні Порівняти ціни та купити вигідно у  Флюгер Пласт

Економним варіантом вважаються газові моделі, оскільки вартість газу набагато нижча, ніж вартість спожитої електричної енергії. Проте, необхідність забезпечення надійної системи комунікації та вентиляції для газових пристроїв підштовхує покупців обирати простіші, але не менш надійні електричні варіанти. Саме з цих причин для нечастого використання тільки при планових відключеннях гарячої води краще купити водонагрівач електричний, який недорого обходиться в експлуатації, проте для регулярного використання круглий рік – варто обирати газові нагрівачі.

Електричний водонагрівач – вибір дбайливих господарів

Бойлери електричні відносяться до обладнання, яке використовують для нагріву води в системах гарячого водопостачання. Обладнання такого типу на українському ринку має досить широкий асортимент, в нього входять водонагрівачі електричні для домашнього використання, а також промислові агрегати місткістю понад 1000 літрів, але в основному купують бойлери для нагрівання води на 50, 80 та 100 літрів.

Котельне обладнання буває двох категорій: перша – це нагрівачі проточні, а друга – бойлери накопичувального типу. Вони відрізняються будовою та функціональністю.

Електричні водонагрівачі проточного типу мають дуже потужний нагрівальний елемент (в рази потужніший, ніж у накопичувальних бойлерів). При відкритті водопровідного крана спрацьовує автоматика агрегату, його тен автоматично вмикається і практично миттєво нагріває воду, яка проходить через нього. Необхідно відзначити, що такий тип водонагрівачів не здатний забезпечувати водою одночасно кілька точок, тобто наприклад кухонний кран і душ.

Наступна група недорогих електричних бойлерів відноситься до водонагрівачів накопичувального типу. Їх відмінність від представленої вище категорії полягає в тому, що вони нагрівають воду поступово, в спеціальній накопичувальної ємності. Така ємність являє собою бак з теплоізоляцією, всередину якого поміщений один або кілька нагрівальних елементів.

Купити бойлери електричні Ви можете в інтернет-магазині «Флюгер Пласт». У нас в наявності протічні водонагрівачі електричні, а також бойлери накопичувального типу. Відмінна якість за низькими цінами лише у нас!

Короткий опис сторінки
Системи опалення та водопостачання
Оцінка покупців
5 based on 3 votes
Тип послуги
Системи опалення та водопостачання
Бренд
Флюгер Пласт,
Вул. Героїв УПА 73А,Львів,Львівська область-79000,
Telephone No.(096)-409-0265
Зона
Львів
Опис
Купити бойлери електричні у Львівській області✅ Сертифікований товар ✅ Вигідна ціна ✅ з доставкою по Україні ✅ Відгуки за тел.: (096)-409-0265 ✅Посередники та магазини✅×