Бойлери непрямого нагріву
Бойлер Kospel Termo Hit WP 120 л з водяною сорочкою
1-06152
7480 грн
БрендKospel
Об'єм (л)120
Варіант монтажуГоризонтальний
Потужність (кВт)28
Габарити1250хØ510
Тепловтрати (Вт)65
Клас енергоефективностіC
Вага (кг)45
Дізнатися більше

Бойлер Kospel Termo Hit WP 120 л з водяною сорочкою

7480 грн

Артикул: 1-06152 Категорія:

Бойлер Kospel Termo Hit WP 120 л з водяною сорочкою

Бойлер непрямого нагріву Kospel Termo Hit WP 120 з водяною сорочкою забезпечує максимальну теплову потужність і найкоротший час нагрівання води. Водонагрівач виготовляють об’ємом в 100, 120 і 140 літрів. Призначений для нагріву, а також зберігання побутової води. Ідеально пристосований для спільної роботи з твердопаливними котлами.

Основні переваги

• Технологія емалювання
Компанія Kospel почала використовувати першу в Польщі систему порошкового автоматичного емалювання. Ємність бойлера виготовлена з високоякісної сталі, та захищена по всій поверхні рівномірно покритим шаром емалі оптимально підібраної товщини.

• Автоматизація виробництва
Ключовими у виробництві бойлерів і теплообмінників є процеси емалювання та пайки. Автоматизація цих етапів гарантує збереження повної повторюваності продукції, найвищої якості ємностей і антикорозійної захисту.

• Система контролю якості охоплює всі етапи виробництва.
Кожен пристрій перед відправкою споживачеві проходить обов’язковий і ретельний контроль. Коефіцієнт заводського браку складає приблизно 0,06%.

• Новий дизайн
Бойлер непрямого нагріву Kospel Termo Hit WP 120 з водяною сорочкою має модернізований корпус, який представлений в сучасному дизайні.

• Розпилювач води
Розпилювач обмежує змішування холодної води з гарячою. Завдяки чому досягається оптимальний розподіл температури води в баку.

• Температурний показник
Застосування температурного показника дозволяє контролювати температуру води в теплообміннику.

• Технологія гофрування
Технологія гофрування стінок ємності бойлера робить більшим площу теплообміну та збільшує номінально допустимий тиск в баку, тим самим дозволяючи установку теплообмінника непрямого нагріву в системах закритого типу, (а саме при номінальному тиску в водяній сорочці 0,3 МПа).

Бренд

Kospel

Об'єм (л)

120

Варіант монтажу

Горизонтальний

Потужність (кВт)

28

Габарити

1250хØ510

Тепловтрати (Вт)

65

Клас енергоефективності

C

Вага (кг)

45

Країна виробник

Польща
x