Бойлер непрямого нагріву Kospel SP 180л Termo-S
Бойлер непрямого нагріву Kospel SP 180л Termo-S
Бойлер непрямого нагріву Kospel SP 180л Termo-S
Бойлери непрямого нагріву
Бойлер непрямого нагріву Kospel SP 180л Termo-S
1-05706
10909 грн
БрендKospel
Об'єм (л)180
Варіант монтажуВертикальний
Потужність (кВт)48
Габарити1500хØ595
Тепловтрати (Вт)76
Клас енергоефективностіC
Вага (кг)75
Дізнатися більше

Бойлер непрямого нагріву Kospel SP 180л Termo-S

10909 грн

Артикул: 1-05706 Категорія:

Бойлер непрямого нагріву Kospel SP 180л Termo-S обладнаний водяною сорочкою, яка забезпечує максимальну теплову потужність і найкоротший час нагрівання води. Такі бойлери виготовляються об’ємом в 180 літрів. Вони призначені для нагріву та зберігання побутової води. Потужність і продуктивність бойлера Kospel SP 180л Termo-S більша на 30%, ніж в традиційних теплообмінників. Бойлер непрямого нагріву Kospel SP 180л Termo-S забезпечує швидке нагрівання і комфортне використання гарячої води. Купити бойлер у Львові Ви можете в нашому інтернет-магазині «Флюгер Пласт».

Переваги бойлера непрямого нагріву Kospel SP 180л Termo-S:

Висока потужність і продуктивність – неодмінний плюс такого приладу. Конструкція з водяним контуром “бак в баку” дозволяє отримати максимальний нагрів поверхні.
Якість “поза конкуренцією”. Автоматизація ключових процесів – емалювання, пайка і виробництво всіх деталей, (включаючи патрубки, змійовики, водяні сорочки ємностей) – гарантує дотримання найвищої точності і якості виготовлення. Кожен бойлер перед відправкою споживачеві проходить ретельну перевірку.
Технологія гофрування. Гофрування стінок ємності збільшує площу теплообміну і номінально допустимий тиск в баку, що дозволяє монтаж теплообмінника в системах закритого типу (при номінальному тиску 0,3 МПа).
Технологія емалювання. Фірма Kospel запустила першу в Польщі автоматичну систему порошкового емалювання. Ємності, виготовлені з високоякісної сталі і захищені по всій поверхні рівномірним шаром емалі, оптимально підібраної товщини.
Монтаж в будь-якому положенні. Спеціальна конструкція теплообмінника дозволяє встановити бойлер в вертикальному положенні (монтаж на підлогу або навісний монтаж), а також в горизонтальній позиції.

Бренд

Kospel

Об'єм (л)

180

Варіант монтажу

Вертикальний

Потужність (кВт)

48

Габарити

1500хØ595

Тепловтрати (Вт)

76

Клас енергоефективності

C

Вага (кг)

75

Країна виробник

Польща
x