Бойлери непрямого нагріву
Бойлер Kospel Termo Solar SB 300 бівалентний
1-04549
23437 грн

Бойлер Kospel Termo Solar SB 300 бівалентний

23437 грн

Артикул: 1-04549 Категорія:

Бойлер непрямого нагріву Kospel Termo Solar SB 300 бівалентний

Це бівалентний вертикальний теплообмінник, який призначений для зберігання і нагрівання води зі збереженням її природних властивостей. Також бойлер має два змійовика спіральної форми, які дозволяють йому бути одночасно підключеним до двох систем. Дана модель має бак об’ємом 100 літрів.

Завдяки наявності двох змійовиків бойлер здатний збільшувати свою потужність до 40%. Обсяги доступні для покупки від 200 до 500 л. Бойлери відмінно працюють в парі з іншими типами опалювальних систем.

Переваги Kospel Termo Solar SB 300
• Емалювання поверхні бака
Продукція KOSPEL створюється автоматичним приладдям, що дозволяє точне і рівномірне нанесення порошкової емалі на ємність бойлера Kospel Termo Solar SB 300 Високі стандарти дозволяють продукції KOSPEL отримати тривалий термін експлуатації і збереження природних ресурсів.
Процес виготовлення сертифікований і, також, дотримані всі екологічні стандарти.

• Висока продуктивність теплообмінника
Теплообмінник Kospel Termo Solar SB 300 обладнаний двома змійовиками, які розташовані по всій площі ємності від верху до низу, що дозволяє розігрівати швидко всю воду і підтримувати в ній однакову температуру, а також працювати з двома системами обігріву одночасно.

• Перевага високої теплоізоляції бойлера
Корпус даного бойлера виготовляється з полістиролу, який надає естетичний вигляд і стійкий до зовнішніх механічних пошкоджень. У свою чергу, теплоізоляція бойлера Kospel Termo Solar SB 300 складається з поліуретанової піни PUR, яка покриває його товстим шаром.

• Автономність ТЕНа
Можливість роботи ТЕНа коли бойлер відключений.

• Матеріали корпусу
Корпус даного бойлера виконаний з полістиролу, завдяки чому стійкий до пошкоджень.
x