Бойлери непрямого нагріву
Бойлер Kospel Termo Max SW 500
1-06685
29920 грн

Бойлер Kospel Termo Max SW 500

29920 грн

Артикул: 1-06685 Категорія:

Бойлер Kospel Termo Max SW 500

Баки водонагрівачі Kospel SW Termo Max оснащені зі спіральним змійовиком. Теплообмінники SW Termo Max оснащені передовим спіральним змійовиком і патрубками для системи опалення з водяним контуром. Модель виготовляється у різних версіях, головною відмінністю яких є місткість баку (від 100 до 500 л.). Головне призначення пристрою – нагрів та зберігання побутової води зі збереженням її корисних властивостей. Бойлери цієї серії гарно показують себе у спільній роботі з опалювальними котлами.

Переваги Kospel Termo Max SW 500:
• Високий показник продуктивності теплообмінника
Теплообмінник Kospel Termo Max SW 500 л обладнаний змійовиком, який розташований по всій площі ємності від верху до низу, що дозволяє розігрівати швидко всю воду і підтримувати в ній однакову температуру.

• Інноваційна технологія покриття емаллю
Бойлер непрямого нагріву Kospel Termo Max SW 500 літрів покритий рівномірним шаром порошкової емалі, це досягається автоматизованим виробництвом. Завдяки цьому тривалість експлуатації вертикального теплообмінника збільшується в кілька разів.
Також, при виробництві бойлері Kospel Termo Max дотримуються всі сучасні стандарти, в тому числі і екологічні.

• Високоякісна теплоізоляція PUR
Корпус цього бойлера виготовляється з полістиролу, який надає естетичний вигляд і стійкий до зовнішніх механічних пошкоджень. У свою чергу, теплоізоляція бойлера Kospel Termo Max SW 500 л складається з поліуретанової піни PUR, яка покриває його товстим шаром.
x