Бойлери непрямого нагріву
Бойлер Kospel Termo Max SW 250
1-04210
18723 грн

Бойлер Kospel Termo Max SW 250

18723 грн

Артикул: 1-04210 Категорія:

Бойлер Kospel Termo Max SW 250

Всі вертикальні водонагрівачі Kospel SW Termo Max поставляються зі спіральним змійовиком. Теплообмінники SWZ Termo Max оснащені передовим спіральним змійовиком і патрубками для системи опалення з водяним контуром. Модель виготовляється у різних версіях, відмінністю яких, в першу чергу, є місткість баку (від 100 до 500 л.). Головне призначення пристрою – нагрів та зберігання побутової води зі збереженням її корисних властивостей. Бойлери цієї серії пристосовані до спільної роботи з іншими тепловими системами.

Переваги Kospel Termo Max SW 250:

• Передова технологія емалювання
Бойлер непрямого нагріву Kospel Termo Max SW 250 літрів покритий рівномірним шаром порошкової емалі, це досягається автоматизованим виробництвом. Завдяки цьому тривалість експлуатації вертикального теплообмінника збільшується в кілька разів.
Також, при виробництві бойлері Kospel Termo Max дотримуються всі сучасні стандарти, в тому числі і екологічні.

• Якісна теплоізоляція – низькі тепловтрати
Корпус цього бойлера виготовляється з полістиролу, який надає естетичний вигляд і стійкий до зовнішніх механічних пошкоджень. У свою чергу, теплоізоляція бойлера Kospel Termo Max SW 250 л складається з поліуретанової піни PUR, яка покриває його товстим шаром.

• Високий показник продуктивності теплообмінника
Теплообмінник Kospel Termo Max SW 250 л обладнаний змійовиком, який розташований по всій площі ємності від верху до низу, що дозволяє розігрівати швидко всю воду і підтримувати в ній однакову температуру.
x