Бойлери непрямого нагріву
Бойлер Kospel Termo Max SW 120
1-07475
12467 грн

Бойлер Kospel Termo Max SW 120

12467 грн

Артикул: 1-07475 Категорія:

Бойлер Kospel Termo Max SW 120

Вертикальні баки теплоакумулятори Kospel SW Termo Max оснащені спіральним змійовиком. Теплообмінники SWZ Termo Max оснащені спіральним змійовиком і патрубками для системи опалення з водяним контуром (пічне опалення з водяним контуром). Ця модель виготовляється у різних версіях, відмінністю яких є місткість баку (від 100 до 500 л.). Головне призначення пристрою – нагрів та зберігання побутової води зі збереженням її корисних властивостей. Бойлери цієї серії добре працюють спільно з іншими тепловими системами.

Переваги Kospel Termo Max SW 120:

• Емалювання поверхні бака
Бойлер непрямого нагріву Kospel Termo Max SW 120 літрів покритий рівномірним шаром порошкової емалі, це досягається автоматизованим виробництвом. Завдяки цьому тривалість експлуатації вертикального теплообмінника збільшується в кілька разів.
Також, при виробництві бойлері Kospel Termo Max дотримуються всі сучасні стандарти, в тому числі і екологічні.

• Показник високої продуктивності теплообмінника
Теплообмінник Kospel Termo Max SW 120 л обладнаний змійовиком, який розташований по всій площі ємності від верху до низу, що дозволяє розігрівати швидко всю воду і підтримувати в ній однакову температуру.

• Перевага високої теплоізоляції бойлера
Корпус цього бойлера виготовляється з полістиролу, який надає естетичний вигляд і стійкий до зовнішніх механічних пошкоджень. У свою чергу, теплоізоляція бойлера Kospel Termo Max SW 120 л складається з поліуретанової піни PUR, яка покриває його товстим шаром.
x