Мерілон – утеплювач для труб

Навіщо утеплювати труби?

Необхідність теплоізоляції трубопроводів виникає досить часто.

Причиною може служити не тільки низька температура, але і необхідність:

  • виключення скупчення конденсату;
  • усунення вібрації;
  • забезпечення звукоізоляції.

Такими універсальними властивостями володіє популярний мерілон.

Що таке мерілон?

Виготовлений зі спіненого поліетилену утеплювач для труб – мерілон представляє собою гнучкі і легкі труби стандартної довжини 2м і різних діаметрів. Мерілон виготовляється з невеликим запасом від 15 до 114 мм. Цей запас створює повітряний зазор між трубою і утеплювачем, який не допускає перепаду температур і утворення конденсату. Товщина захисного шару в інтервалі від 8 до 20 мм. Його варто вибирати в залежності від умов експлуатації. Спінений поліетилен має замкнуту структуру, завдяки чому волога не потрапляє в товщу утеплювача.

Де використовують мерілон?

За допомогою мерілона ізолюють труби поза приміщенням. Глибина закладання магістралі не повинна перевищувати одного метра. Також Мерілон для труб ефективний при бетонуванні пластикового трубопроводу: він дозволяє уникати теплового розширення пластика. Для сталевих виробів утеплювач – додатковий захист від корозії. Його інертність охороняється не тільки від вологи, але і від багатьох хімічно активних компонентів, що містяться в промислових викидах.

сірий утеплювач для труб

Монтаж утеплювача мерілон здійснюється дуже просто – на трубу одягається відповідний за розміром рукав. Якщо трубопровід вже змонтований, то використовують перфоровану смугу, яка дозволяє акуратно розірвати рукав по всій довжині і одягнути його на трубу. Стик заклеюють спеціальним скотчем або монтажним клеєм.

Інтернет-магазин «Флюгер Пласт» має найвигідніші ціни на утеплювач для труб і швидку доставку в будь-яке місто України. Слід врахувати, що товар легкий, але об’ємний, тому уважно поставтеся до розрахунку вартості доставки.

Короткий опис сторінки
Системи опалення та водопостачання
Тип послуги
Системи опалення та водопостачання
Бренд
Флюгер Пласт,
Вул. Героїв УПА 73А,Львів,Львівська область-79000,
Telephone No.(096)-409-0265
Зона
Львів
Опис
Утеплювач ціна ❯ Відгуки за ☎ (096)-409-0265 ❯ Надійний постачальник ❯ Доставка по всій Україні❯ Безкоштовна консультація❯ Якість, перевірена роками❯ Широкий асортимент×