Металопластикові труби і фітінги
Труба Kisan 20 універсальна
1-00210
42 грн

Труба Kisan 20 універсальна

42 грн

Артикул: 1-00210 Категорія:

Труба KISAN 20 універсальна

Металопластикові труби Kisan за технічними умовами можуть витримувати температуру до 95 ° C і в порівнянні з іншими подібними трубами менше схильні до впливу температур. Труби Kisan на 100% захищені від проникнення кисню в опалювальний елемент, довговічні в експлуатації (50 років), і супроводжуються 10 річною гарантією від виробника. Мають можливість з’єднання з будь-яким типом систем, стійкі до утворення на внутрішній поверхні нальоту, не мають пам’яті форми, що дає можливість без інструментів вільно її формувати. Обрана модель також має найменший коефіцієнт лінійного розширення і до 10 атмосфер робочого тиску нагрівального елементу.
Багатошарова конструкція металопластикової труби, виготовлена методом безперервного ультразвукового зварювання, яке одночасно зсередини і зовні покривають шарами клею та поліетилену.

При цьому кожен шар виконує свої певні функції. Наприклад, поліетилен допомагає зробити трубу всередині гладкою і зручною для проходження рідин. На ній не буде утворюватись накип. Полімерний шар не дає змоги накопичуватися конденсату.

Біла металопластикова багатошарова універсальна труба Kisan ідеально підійде для монтажу внутрішніх систем центрального опалення, в тому числі і систем обігріву підлоги, а також постачання холодної і гарячої води.

Ціна вказана за 1 м / п

Труба металопластикова Kisan має високий рівень якості і хороші відгуки від задоволених покупців. Технологія її створення допомогла з’єднати всі сильні сторони металу і пластика. Обрана частина опалювальної системи не піддається корозії, має високий рівень гнучкості, дуже міцна і надійна. Також серед позитивних якостей відзначають високу пропускну здатність, довговічність, невелику вага, відсутність статичності. При ремонті не потрібно зварювальне обладнання.
x