Металопластикові труби і фітінги
Калібратор для труб

Калібратор для труб

Калібратор для труб

Не секрет, що будівництво і ремонт досить клопітка справа, що вимагає не тільки навичок і вміння, а й спеціальних матеріалів. Наприклад, сантехнічні роботи неможливо уявити без металопластикових труб. Для того, щоб система водопроводу не протікала і служила якомога довше – використовують калібратор для металопластикових труб. Цей прилад, призначений спеціально для калібрування труб. Він незамінний, коли здійснюється підключення сантехнічного обладнання та теплотехніки, адже завдяки калібратору істотно збільшується точність монтажних робіт. Іншими словами, немає більш підходящих аналогів, щоб забезпечити правильне розташування деталей в конкретному з’єднанні.

Крім того, калібратор – ідеальний варіант, щоб провести плавне з’єднання труб, що мають різні діаметри. Адже відомо, що з’єднання трубних конструкцій відбувається строго під кутом в 90 градусів. В процесі експлуатації, за умов дотримання цього правила, гарантоване хороше зчеплення і повністю виключена можливість протікання. Тобто в такому випадку, калібратор допомагає пристосувати трубу будь-якого діаметру при нахилі площині до необхідної ділянки.

Калібратор металопластикових труб KISAN- чому варто вибрати саме його?

При виборі будь-яких матеріалів і комплектуючих, важливо вибрати перевіреного виробника. Сьогодні, добре зарекомендував себе калібратор KISAN, що відрізняється відмінною якістю. Виробник цієї марки по праву вважається одним з кращих, який, завдяки багаторічному досвіду, максимально поліпшив характеристики пропонованої продукції, тому всі товари цієї марки відрізняються надійністю і тривалим терміном експлуатації. Крім того, ціни на всю вироблену продукцію – прийнятні, що є ще одним незаперечним плюсом.

Також до переваг калібратора металопластикових труб можна віднести наступне:

  • Має невелику вагу, простий в застосуванні.
  • Має високу стійкість до корозії.
  • В процесі монтажу, при розрахунку лінійних розмірів не вимагає бездоганної точності, і в будь-якому випадку забезпечує правильне і точне калібрування труб.
  • Розрахований на безремонтну і досить тривалу експлуатацію.
x