Термостатичні комплекти
Змішувальна група ICMA K063
1-04423
2111 грн

Змішувальна група ICMA K063

2111 грн

Артикул: 1-04423 Категорія:

Змішувальна група ICMA K063

Змішувально-регулювальну групу ICMA K063 використовують для систем опалення “тепла підлога” в поєднанні з розподільними колекторами. Її функція полягає в підтримці постійного заданого значення температури прямої лінії системи теплої підлоги. Регулювання здійснюється за допомогою трьохходового термостатичного клапана з виносним датчиком.

Змішувальний вентиль

У комплект змішувальної групи з ручним регулюванням температури входить термостатична головка з занурювальним датчиком, яка встановлюється на 3-ходовий змішувальний вентиль.
Регулюючи термостатичну головку, ми отримуємо можливість встановити необхідну температуру теплоносія, який циркулює в системі теплої підлоги. Термостатична головка має шкалу регулювання від 20 до 50 °C, ми рекомендуємо встановлювати температуру на рівні 35-40 ° C. Для детальнішої інформації щодо регулювання термостатичної головки, будь ласка, ознайомтеся з
інструкцією, яка входить в комплект.

Трьохходовий змішувальний вентиль обладнаний функцією «подвійного регулювання», яка допомагає обмежувати кількість води при подачі в низькотемпературний контур опалення підлоги, навіть якщо змішувальний вентиль повністю відкритий.
Значення «подвійного регулювання» встановлюється на заводі, та ми рекомендуємо залишити фабричні налаштування, за винятком особливих випадків.

Змішувальна група з ручним регулюванням

Змішувальна група з ручним (термостатичним) регулюванням:

  1. Термоголовка зі шкалою 20-50 ° (з виносним датчиком);
  2. 3-х ходовий змішувальний клапан;
  3. Витратомір;
  4. Ручний байпасний вентиль;
  5. Підключення виносного датчика;
  6. Патрубок для підключення колектора з прокладкою

Змішувальна група ICMA K063
x