Термостатичні комплекти
Клапан термостатичний Herz TSE 1 кутовий (1772403)
1-04679
619 грн

Клапан термостатичний Herz TSE 1 кутовий (1772403)

619 грн

Артикул: 1-04679 Категорія:

Термостатичний клапан Herz TSE кутовий 1 ” зі збільшеною пропускною спроможністю. Використовується в радіаторній однотрубній вертикальній системі. Крім того, виріб має можливість підключення на подачу в радіатори гравітаційних двотрубних систем (без насоса) і до систем теплої підлоги, в яких передбачається висока пропускна здатність теплоносія.

Налаштування термоклапана виконується за допомогою спеціального ключа. Така конструкція захищає систему від несанкційного втручання, а також від розрегулювання системи.

Термостатичний радіаторний клапан виготовляється з латуні, а для захисту від агресивного середовища, корпус його покритий нікелем.

Регулятор температури Herz забезпечує найбільш комфортну для споживача температуру в приміщенні, і, разом з тим, економить теплову енергію.

Монтаж клапана здійснюється на подачі в радіатор, напрямок теплоносія вказано стрілкою, вміщеній на корпусі. Напрямок подачі теплоносія має бути ідентичним напрямку, зазначеному стрілкою на корпусі клапана. Для якісної роботи клапана величина перепаду на стояку не повинна перевищувати 0,2 бар.
x